reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

nata 102 - niekiedy tak bywa, że test zrobiony za wcześnie daje mylne wyniki, więc może jest jeszcze jakaś szansa,:tak: ale ja oczywiście nie jestem ekspertem w tej dziedzinie - piszę tylko to co udało mi się przeczytać tu na BB - bo tu są dziewczyny, kóre maja większe doświadczenie :-) ja też się staram o dzidzię i narazie wciąż czekam ...
 
reklama
Witaj AMK !!!!
Jak poszedł egzamin????
mam nadzieje ze do przodu ??/ to ostatni w tej sesji ?? czy jeszcze cie czekaja stresy???? 3mam wszystkie kciuki za Twoje egzamy i za Twoją Małą Perełkę !!!
Wszystkim zyczę szybkiego zafasolkowania:))
miłego wieczorku ....:)
Egzamin poszedł bardzo dobrze:-) . Niestety czekają mnie jeszcze 3. No, ale mam nadzieję, że dam radę:-p.
Dzisiaj idę do lekarza, dam znać co i jak:-) .
Miłego dnia Kochane:-)
 
witam
Kunda nie jestes sama...mi tez sie nie udalo w tym miesiacu!musimy poczekac na swoja kolej ;-)

mam maly problem i w zwiazku z nim pytanie...planowo @ powinnam dostac w srode/czwartek ale jutro wybieram sie do dentysty i uznalam,ze lepiej sprawdzic zeby potem nie pluc sobie w brode...rano zrobilam test i zobaczylam jedna kreseczke!!niestety tylko jedna:-(
teraz sie zastanawiam czy te kilka dni do spodziewanej @ moglo miec jakis wplyw na wynik??? moim zdaniem nie...a waszym???napiszcie prosze co o tym sadzicie
milej niedzieli Wam zycze

Powiedz dentyście o tym, że być może jesteś w ciąży.
 
Ja tez ostatnio robilam tes i sama nie wiem co o tym myslec bo jest jedna wyrazna kreseczka i jedna taka troche anemiczna (ale jest) no i @ sie spoznia i wogole wiec mama nadzieje, ze to to :-)
Moj gin pojechal sobei na konferencje wiec pozostane jeszcze troche w niepewnosci :confused:
 
Ja tez ostatnio robilam tes i sama nie wiem co o tym myslec bo jest jedna wyrazna kreseczka i jedna taka troche anemiczna (ale jest) no i @ sie spoznia i wogole wiec mama nadzieje, ze to to :-)
Moj gin pojechal sobei na konferencje wiec pozostane jeszcze troche w niepewnosci :confused:

Cześć Kaczusia!
To na pewno To:tak: :tak: :tak: .
Ja też drugą kreskę miałam bledszą:-). Jeśli już się pokazała to fasolka JEST:-p
 
Kaczusia zrob sobie jeszcze raz test za kilka dni i jak znowu wyjdzie druga kreseczka to znak ze jestes w ciazy:-)
 
reklama
Do góry