reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

reklama
Gratulacje dla "prawdziwej" cioci i dla siostry Jagus33!!!
Ja sie dzis zastanawialam nad kupnem takiego testu ale maz mnie wysmial!!! On chyba nie rozumie jakie to jest uciazliwe niewiedziec kiedy mozna a kiedy nie!!!??? On ma jednak prosciej, ma za zadanie zrobic a pozniej dbac, a ja musze myslec jak to zrobic by on mogl robic;-)
Matko jakie ja glupoty wypisuje, ale mam nadzieje ze mnie rozumiecie!!! hihihi
 
Acha, Jagus co do testow owu to widze ze jest taki watek troszke nizej!!!
Ja dopiero sie zapoznaje z bb starajacych sie!!!
 
Ja robiłam testy owu i też jest o tym wątek.
Test robisz codziennie o tej samej porze, najlepiej między 16 a 20.00, byle nie z porannego moczu. Test jest pozytywny, gdy kreska testowa ma kolor conajmniej taki jak testowa lub ciemniejszy. Od momentu pokazania pozytywnego wyniku testu jest 24-48 godzin w ciągu których nastąpi owulacja.
 
witajcie

powiedzcie czy Wasi mezowie tez sie obawiali czy dacie rade chodzi mi glownie finansowo z dzieckiem?
moj Misio ma straszne obawy i moze to glupio zabrzmi ale nie wiem kiedy z zaczniemy starania.


Jagus
napisz jesli mozesz jak siotra dojdzie do siebie wrazenia na temat szpitala napisz mi w jakim rodzila i wogole bede Tobie zobowiazana.dzieki pozdrawiam
 
BlondynkaPoznan, niemysl ze jestem jakas nawiedzona, ale moja mama zawsze mowila, skoro Bog dal dzieci to da i na dzieci!!!
Cos w tym musi byc!!!
Na pewno zawsze jakies obawy sa ale nie tylko ze strony meza ale i z mojej!!! U mnie tylko maz pracuje i gdybym musiala dla pierwszego dziecka wszystko kupic to pewnie poszlibysmy z torbami!!! Tak sie fajnie ulozylo ze bardzo duzo rzeczy dostalam od siostry a nam zostalo kupienie wozka i innych potrzebnych rzeczy!!! Mysle ze i w Twoim przypadku znajdzie sie ktos kto w jakis sposob wam pomoze!!! Mysle ze jak juz bedziesz w ciazy to inaczej tez zacznie sie planowanie wydatkow i nie bedzie to az tak bolesne bo dla dziecka kupuje sie z przyjemnoscia i nie musi to byc najdrozsze!!! Jerdno Ci powiem teraz wlasnie staramy sie o drugi skarb i nie myslimy juz az tak pod wzgledem materialnym!!! Poprostu chcemy dziecko i koniec!!!!
 
Krecik jakbym siebie czytała:-)

Błondynko zawsze sa obawy, ze nie bedzie na dziecko ale gdzie dwie osoby wyzyja tam i dla trzeciej znajdzie sie miejsce ...no u nas i dla czwartej:-) Gdyby tylko ci mieli dzieci co maja kase to byłby wielki niz demograficzny:-)
 
My też mamy obawy ... i chyba prawie zawsze one występują ... ale doszliśmy do wniosku , że jak będziemy tak czekać i czekać to chyba nigdy się nie zdecydujemy. Przecież zawsze są jakieś inne potrzeby inne rzeczy i przeszkody staja nam na drodze... i nigdy nie ma idealnego momentu że sie do tego podchodzi bez obaw...
 
reklama
Witaj blondyko! Mysle ze kazdy ma obawy nie tylko Twoj maz, wyobraz sobie ze u nas to Ja:baffled: zawsze sie obawialam czy nas stac, tak jak z 1 tak i z 2 i wyobraz sobie ze stac!!! Moj maz powtarza ze skoro my nie chodzimy glodni to dzieciakom tez wystarczy i w koncu to nie jest nie wiadomo jaka "droga inwestycja", a uwierz mi ze warto!!! Mam 2 cudownych maluchow i wszyscy zdecydowalismy ze chcemy jeszcze jednego maluszka:tak: !!!!! Takze blondynko nie rozmyslajcie tylko bierzcie sie do roboty;-) a reszta sie pouklada! Powodzenia:-)
 
Do góry