reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

kobietki powiedzcie po jakim czasie mozna zaczac starania po grypie? mojemu Miskowi juz przechodzi a mnie zaczynam brac :-(
znajac mnie to bez antybiotykow moze sie nie udac.Jestem troszke wkurzona bo ost tez tak bylo jak mialy byc starania to ja zachorowalam.Pozniej wynikly inne komplikacje ciagle coś.Pozdrawiam
 
reklama
AMK..... pamiętaj ....myśl pozytywnie ....:)) teraz podwójnie .....juz sie nie moge doczekac jak pójdziesz na I usg.....pochwalisz sie co????? :-D
trzymam wszystkie 4 kciuki:)) Duzo zdróweczka:-)


Jakie plany macie:-p na weekend????

Dzieki Jaguś:-) Staram się myśleć pozytywnie i bdam o siebie, ale jeszcze w 100% to do mnie dochodzi:-p . Chyba jak lekarz mi powie, że mam fasolkę i zobaczę na usg to wtedy do mnie dotrze:laugh2: :laugh2: :laugh2:
Oczywiście się pochwalę:-p

A co do weekendu to średnio. Właśnie wróciłam z uczelni, teraz mnie czeka nauka bo jutro też uczelnia i ezgamin:errr:

MagdaRybka, agat, buzi@k dzięki za gratulację i czekam na Was:tak:
Przyłączajcie się szybciutko:-) :-) :-)
 
chwila przerwy w dostepie do netu a tu prosze...takie nowinki...
AMK serdecznie GRATULUJE!!!bardzo sie ciesze z Toba i za Ciebie:) bedziesz pierwsza pazdziernikowa mama :)
zycze wszystkiego dobrego!!

pozdrowienia dla wszystkich!!!
 
Dziekuję Wam Kochane jeszcze raz:-)
Buziaki dla Wszystkich:tak:

Kunda mam nadzieję, że w następnym cyklu się uda. Będę trzymać kciuki:tak:

Ja dzisiaj czuję się fatalnie:-( . Pojechałam rano na uczelnie, ale mąż po godzinie po mnie przyjechał, bo strasznie mnie mdli, słabo mi i boli mnie brzuch :sick: . Trochę sie boję. Jutro muszę koniecznie iść do lekarza.

Trzymajcie się, miłego dnia.
Ja idę się położyć.
 
reklama
witam
Kunda nie jestes sama...mi tez sie nie udalo w tym miesiacu!musimy poczekac na swoja kolej ;-)

mam maly problem i w zwiazku z nim pytanie...planowo @ powinnam dostac w srode/czwartek ale jutro wybieram sie do dentysty i uznalam,ze lepiej sprawdzic zeby potem nie pluc sobie w brode...rano zrobilam test i zobaczylam jedna kreseczke!!niestety tylko jedna:-(
teraz sie zastanawiam czy te kilka dni do spodziewanej @ moglo miec jakis wplyw na wynik??? moim zdaniem nie...a waszym???napiszcie prosze co o tym sadzicie
milej niedzieli Wam zycze
 
Do góry