reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaczynam starania...

Ja tez cale swieta czekalam czy dostane @ czy nie no i bylam juz pelna nadziei ze zafasolkowalam a tu dzisiaj sie pojawil @ :eek:

A moja sasiadka wlasnie po nowym roku idzie na zabieg usuniecia ciazy :no: jakie to niesprawiedliwe
 
reklama
Cześć. Jestem u Was pierwszy raz. Niestety muszę się wstrzymać :wściekła/y: jeszcze 2,5 miesiąca i w międzyczasie zrobić badania:dry: . Jak ja wam zazdroszczę, że już się staracie. Poprostu :szok: :)). Trzymam za was kciuki:-) .
 
Witam!

Miesiac temu podjelismy z mezusiem decyzje o drugiej dzidzi i rozpoczelismy strania, narazie jeden cykl i nic teraz drugi i zobaczymy troche sie boje bo o pierwsza dzidzie staralismy sie rok i sie nie udało a druga tez była problemami
 
Kunda jak się raz udało to nie ma się co martwić bo na pewno uda się po raz drugi.
Ja też od jakiegoś czasu się staram ale nic :no:.
Dzisiaj kupiłam test owu i może tym razem trafię na ten dzień ale za bardzo nie chcę się napalać.
Jak się uda to suuuuuuuper:-D a jak nie to będziemy próbować aż do skutku
 
Buz@k uda sie zobaczysz ciaza przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie.
Ja jeszcze poczekm dwa miechy i jak sie nie uda to wracam do mierzenie temp

Powodzenia
 
Kunda kiedyś na pewno :tak: ale ja bym chciała już:wściekła/y:
W poniedziałek zamierzam testować czy jest owu:szok:
Jak będzie owu to mój mężuś będzie biedny :rofl: wykorzystam go na maxa:laugh2:.
 
reklama
Do góry