reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachowanie "kolkowych" niemowlaków i opieka nad nimi

podaje małemu jak narazie esputiocon i vibrucol jak narazie to maly nie płacze tak z bólu jak wcześniej...

wczesniej to malusze sie posiusiał z bólu :-(
 
reklama
jesli nadal mały bedzie miał madal takie kolki to spytaj sie pediatry o ten lek o którym pisałam. Szkoda zeby maluszek tak cierpiał my dawalismy do konca 5 miesiaca. teraz juz mały kolek nie ma
 
witam mojego 2 mies dzidziusia tez meczyla koleczka juz jak mial 2 tyg lekarz mi przepisal DEBRADID i jak reka odjelo polecam bo noce spi pieknie i dalej go stosuje 2 razy dziennie:-)
 
kazda z nas ma jakis sposob na kolke u innych sie sprawdzaja ale nie u wszystkich Moj Igorek tez mial lekkie kolki ale pomogl nam Infakol podawany przed jedzeniem po kropelce ale robisz jak uwazasz pozdrowienia
 
Polecam krople Sab Simplex, mozna je podawac od 1 miesiaca, sa to kropelki na kolki, wzdecia, zaparcia.Mojej coreczce pomogly, wprawdze kolek nie miala ale bol brzuszka przechodzi.Sa to kropelki niemieckie ale mozna kupic je na Allegro .
 
To znowu ja i znowu mam pytanko o brzuszek mojej pociechy? Powiedzcie mi jak objawia sie kolka i jak sobie znią radzic to samo pytanie mam co wzdeć lepiej wiedzieć nisz kąbinowć.Dziekuje za posty;-)
 
reklama
PKolka objawia się tak,że dziecko,Przeważnie w godzinach popołudniowych (choć nie jest to regułą)zaczyna mocno płakać.Dziecko się pręży i ma twardy brzuszek.Właściwie kolka to to samo co wzdęcia,bo gazy które powstają w jelitach rozpychają ścianki i stąd ten ból.
Jak sobie radzić?Ja podawałam espumisan i pomagał.Przede wszystkim trzeba zadbać,żeby dzidzia podczas jedzenia miała spokój.Kładżcie też synka dużo na brzuszku.
U nas bardzo pomagało ogrzewanie brzuszka suszarką(od razu się uspakajał)
Powodzenia.
 
Do góry