reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
wiecie co dziewczyny tak jakos mi sie przypomnialy moje 18urodziny jak moj narzeczony przyniusl mi wibrator w prezencie:zawstydzona/y: wtedy myslalam ze sie ze wstydu spale jak prezent otworzylam ale hmm przydal sie jak pracowal w delegacji ;-) mysle ze jesli facet sie boi mozna mu pokazac zabawke:-Di sie sam wezmie za siebie mglaczek ty to masz dobrze mi to wogole sex zbrzydl w 100% nie mam checi nawet jak moj facet wczoraj sposobem probowal i film wlaczyl wiadomo jaki to ucieklam obrzydza mi wszystko:tak:
 
My z moim Marcinem czesto ogladamy sobie filmiki :) Poza tym jak wyjezdzal na szkolenie na pol roku (z czego co weekend byl w domu) , to kazalam mu kupic wibrator,bo powiedzialam,ze musze go czyms zastapic :) To po tygodniu wibrator byl w domku :) Sam szukal, zamowil i dal mi :) Powiedzial,zebym sie nie przyzwyczajala :p ale na troche moze mi ulzy :) I powiem szczerze - niezly traf ! hehe
 
A co do checi :) ja nawet nie umiem sobie wyobrazic , ze wam sie nie chce :p U mnie wystarczy , ze moj "men" stanie przede mna w samych bokserkach i ja juz jestem gotowa :p Juz nie wspomne , co jak je sciagnie :p
 
mglaczek ja mam taka ciaze,ze nawet nie mysle o wysilku dzis bylam na spacerze z moim facetem i co jak wrrocilam bol biodra straszny i do tego temperatura brak apetytu i spuchniety caly prawy bok z biodrem jestem tym zalamana boje sie ze do szpitala trafie :-(a co do sexu jeszcze polecam kremy pobudzajace przed ciaza testowalismy diurexa i nawet konia by pobudzil;-)pozdrawiam was goraco i trzymajcie kciuki moze przejdzie mi bol bo jak nie to w srode u poloznej czeka mnie dluga wizyta i pewnie badania w innym szpitalu:-(
 
Tylko czy takie rzeczy mozna w ciazy stosowac jak kremy pobudzajace i rozne inne "slizgacze" np?
 
mglaczek ja mam taka ciaze,ze nawet nie mysle o wysilku dzis bylam na spacerze z moim facetem i co jak wrrocilam bol biodra straszny i do tego temperatura brak apetytu i spuchniety caly prawy bok z biodrem jestem tym zalamana boje sie ze do szpitala trafie :-(a co do sexu jeszcze polecam kremy pobudzajace przed ciaza testowalismy diurexa i nawet konia by pobudzil;-)pozdrawiam was goraco i trzymajcie kciuki moze przejdzie mi bol bo jak nie to w srode u poloznej czeka mnie dluga wizyta i pewnie badania w innym szpitalu:-(

Ojej to ja nie wiedzialam , ze masz tak ciezko :/
Trzymamy kciuki :* mocno mocno
 
reklama
Jeezu jakby Mi mój T kupił wibrator, to bym chyba z podziwu nie wyszłą...nigdy :-D

Ja nie mam takich objawów jak Eve19, ale podobie wszystko co związane z sexem mnie brzydzi :baffled:
Tak w środku czuję że bym chciała, ale jak co do czego ... to wszystko mnie zaczyna wkurzać, wydaję Mi się że mój T wszystko robi źle i KONIEC :angry:
Mam nadzieję że to się zmieni, bo brakuje Mi tej bliskości która była kiedyś :-(
Mój T to rozumie, ale tego że czasem nawet dotknąć mnie nie może to już nie rozumie ... nie dziwie mu się =(
 
Ostatnia edycja:
Do góry