reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
na szczescie moj marcin sam na takie pomysly wpadal glupie a ja mu przytakiwalam tylko podoba mu sie bardzo bielizna koronkowa dostepna w sex shopach tania nie jest ale ja ja uwielbiam kupowac mam kilka kompletow i nie zaluje jak urodzinki marcina czy rocznica zawsze inwestycje robilam i oplacalo mi sie to a dzis mam chec na sex w bitej smietanie jest extra i wisienki do tego doslownie moj marcin wyglada w smietance jak 15latek mniam torcik jeszcze dzisiaj hehe
 
od zachciewajek jedzeniowych.. poprzez seksualne do seksu z bita smietana hehe niezle niezle..
 
elzu wiesz jak smiesznie jest jak sie mozna skleic mozna tym cukrem hehe super nooo zachciewajki sa rozne a mi sie pierwszy raz zdarzylo od kad pamietam:-Dwkoncu jakis sport musi byc hehe
 
Ale wiesz, eve19, ja nie wiem czy aby na pewno wszystkie uczestniczki forum mają ochotę czytać takie wynurzenia. Zostaw, proszę, coś dla siebie i swojego mena. Tu raczej miało być o jedzeniu, a czytając takie opisy, raczej się go odechciewa...
 
Podpisuje się pod tym co wyżej napisała Anbar.Myślę,że jednak warto zostawić dla siebie troszkę szczegółów z życia intymnego....
 
a co do zachcianek to mi ostatnio chodzi po głowie jakieś białe winko :) najgorzej, że tej akurat zachcianki przez dłuższy czas nie spełnię ;/
 
A mnie od kilku dni bierze na słodkie.Najlepiej zamiast podstawowych posiłków nawpierniczałabym się czekolady i ciastek.A z owoców właśnie borówki codziennie.
 
reklama
W dalszym ciągu zero zachcianek, jem ledwo 2 posiłki dziennie tak mnie odrzuciło od wszystkiego.....wczoraj w sklepie stałam kilka minut przed regałem ze słodyczami i tak nic nie wybrałam....
 
Do góry