reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

reklama
Ja wczoraj dostałam napadu na truskawki, ale takiego że myślałam że zwariuję. Objeździłam 4 budki, ale nie było i wkońcu o 21.30 wylądowaliśmy w Tesco. Udało się nam kupić takie dobre, bo były jeszcze te dmuchane. Pychotka...dzisiaj w jednej budce też mają być więc pojadę i kupię.
 
a ja wczoraj byłam strasznie głodna i na przekąskę zażyczyłam sobie kanapki z ogórkiem kiszonym (P. specjalnie po ogórki do swojej mamy jechał) i po tej przekąsce tak padłam, że nici wyszły z moich całych planów na dalszą część wieczoru :-)

teraz mam znowu ochotę na zupe ogórkową ... mam nadzieję, że dzisiaj będzie w stołówce :-)
 
Ostatnia edycja:
jak ja zazdroszczę osobom, które potrafią gotować :-)

może pod koniec ciąży jak już będę na L4 i nie będę miała stołówki pod nosem to się czegoś nauczę :-), ale jak znam siebie to skończy się tym, że mój P bedzie mi dowoził od swojej mamy ;-)
 
Ja polubiłam gotować...choć to chyba za dużo powiedziane bo raptem robię parę rzeczy...odkąd mam swoją piękną kuchnię i swoje garnki :-D

Zupy to łatwizna, ale gorzej z mięsami.
 
reklama
Ja może polubię gotowac jak będe miała swoja kuchnię ze zmywarką :-) ale do tego jeszcze daleka droga ... mam nadzieję, że uda nam się przeprowadzić przed porodem ...

ogórkowej niestety nie było, ale zjadłam przepyszna tortillę z mięskiem i warzywami, tyle że teraz nie moge z nikim rozmawiac bo było w tym sporo sosu czosnkowego :-)
 
Do góry