reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

Dzięki Roziaaa! Tyle ze ja nawet kiłbasy w domu nie mam :) Ale zrobiłam sobie kanapke z szynką z puszki i polalam kethupem . Wyobrazam siebie ze to pyszna soczysta przypieczona kełbaska :)
 
reklama
parówki na ciepło? - tylko z keczupem i majonezem, tak jadlam zawsze, ale pare dni temu zorientowałam się, że majonez stracił dla mnie swój cały urok - wm ogole mi nie smakuje
co więcej, zawsze uwielbiałam kiszona kapustę, a teraz na wszysto co kiszone okropnie mi śmierdzi i wydaje się zupełnie popsute (ale generalnie kwaśne owoce cały czas mi smakują)
odkąd pamiętam byłam mięsożercą bez pardonu - obecnie na sam widok surowego mięsa wymiotuję
a najciekawsze, nigdy nie przepadałam za rybami, a teraz mam na nie cały czas chęć

wszystko mi się pozmieniało, to takie dziwne
:)
 
A ja w weekend wymyśliłam sobie galaretkę :))) Kupiłam 2 smaki (zielony i czerwony) :D pokroiłam do tego owoce z puszki i gotowe :))) Miodeczek! Idealna przekąska gdy siedzi się na tarasie, balkonie i wygrzewa w słoneczku :)
 
Ja na galaretkę miałam ochotę tydzień temu ... zrobiłam ją sobie po czym jak zastygła to nawet patrzeć na nią nie mogłam i większośc zjadł mój P. :-)

poza tym, że w dalszym ciągu nie mam ochoty na słodycze u mnie zachciewajek brak :-)
 
mama2010 - hehe tak tak :))) Moja rodzinka już znudzona na maxa ale ja trzymam się dzielnie i bronię mojego ukochanego... Rosołku :D Też w sumie chciałabym tutaj zaszaleć ze miałam jakieś extremalne zachcianki... Tak to ciągle zanudzam Was MOIM ROSOŁKIEM :)))))))
 
Paulinka sluchaj jezeli ci smakuje to uwazam ze mozesz jesc rosolek przez cala ciaze i to wlasnie jest prawdziwa ciazowa zachcianka :)))
 
reklama
:*:*:* mama2010 nie chcesz się czasem sklonować i przyjść na najblizsze 6 miesięcy do mojej rodziny?? :D Jak ja im mówie ze to ciążowa zachcianka to już mają mnie dosyc :D Ale jak powiedziałam - będe twarda ;)
 
Do góry