reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zachciewajki :)

Nie wiem co ta Majka ma w sobie...nudna jak flaki z olejem a i tak ja ogladam :/ :)

Od wczoraj nie wyobrazam sobie poranku bez platkow z mlekiem i bananem ... dziwne mysle co tu na obiad iiii zero pomyslu.. :)
 
reklama
A wiecie co ostatnio uslyszalam, ze jak kobieta w coazy je rano platki na mleku to na chlopca :) Mam nadzieje ze sie sprawdza bo ja rano tylko platki z mlekiem :)
 
Wiem ze glupie te zabobony ale juz 3 razy z wrozb i zabobonow chloapk mi wyszedl :)

Robilyscie sobie wrozbe z obraczka na nitce?? przeciagasz obraczke przez nitke lapiesz koniec nitki... puszczasz sznureczek z obraczka nad lewa reka, dotykasz obraczka reki i lekko podnosisz zeby sie uspokoila, jak buja sie w przod i w tyl to chlopiec jak sie kreci dookola to dziewczynka, tak mozna sprawdzic ile sie bedzie mialo dzieci :) jak za trzecim razem nie drgnie to znaczy ze bedziesz miec tylko dwojke i tak do skutku :)

Z Noemi wyszlo najpierw ze dziewczynka teraz chlopiec i wychodzi ze to bedzie koniec moich porodowych mek :)
 
hehe, ja nie mam obraczki wiec nie zrobie :p No mi tez pare razy mowiono ze bedzie chlopak,ale tez ze dziewczyna wiec zobaczymy :)

To widze ze tez chcialabys parke i tyle :) Ja zawsze marzylam o pierwszym chlopcu a po jakis 2 latach dziewczynke :)
 
Violett:-) Ja tez nie mam obraczki :) wystarczy pierscionek w ksztalcie obraczki albo jak masz jakas kolezanke z obraczka to niech ci pozyczy na chwile :) mowie ci ze sie sprawdzi :)
ja tez chcialam po dwoch latach :) a wyszlo tak ze miedzy dziecmi bedzie roznica roku i 10 miesiecy :) takze nie zawsze jest tak jak bysmy sobie przewidywaly :)
 
No tak ale rok i 10 miesiecy to tez jest dobra roznica :) Najlepiej tak jedno po drugim bo sie razem chowaja i sa mniej wiecej w tym samym wieku :)
 
a ja wlasnie tez bym cos zjadla:) ale pewnie beda to płatki :)

A własnie wczoraj zjadlam arbuza, pyszniutki:) Moj kochany P. był wczoraj prawie 50 km odemnie i mial zostac u mamy na noc, ale jak mu powiedzialam ze chce mi sie arbuza to przyjechal od mamy :) hehe. Ale nie oplacalo mu sie zbytnio bo obecnie tam pracuje i nie zawsze przyjezdza, bo jak konczy prace o 20 to potem odemnie musi jechac po 5, wiec jest u mamy obecnie. Ale jak cos chce to bedzie :)
 
reklama
Do góry