reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
ada gratulacje:-)
nikola witam:-) jest jeszcze ciucholand niedaleko telepizzy

pochwalę się-mamy pierwszego ząbka:tak: a drugi chyba w natarciu:eek:
 
Witam,

od jakiegoś dłuższego czasu przeglądałam Wasz wątek i jakoś nie miałam odwagi napisać. Z resztą zauważyłam, że z czasem już mało kto tu zagląda, ale myślę, że się przedstawię i do Was dołączę. Mam na imię Justyna i od 11 stycznia 2011 zostałam mamą małego Adasia:) Jak wszystkie tutaj również jestem z Zabrza, a dokładnie z okolic Sienkiewicza.
 
Cześć Justyna, witam Ciebie i Adasia:-) Faktycznie, coś ucichł nasz wątek niestety..może znów się rozkula??hm..zobaczymy..;-)

A u mnie..katastrofa:-( Moja teściowa złamała rękę (z przemieszczeniem) i jest w szpitalu..no i jesteśmy w kłopocie, bo mama opiekowała się Marysią. Teraz ostro kombinujemy, co zrobić..podzwonię i połażę po "klubikach" dla dzieci i zobaczymy..w ostateczności wezmę urlop bezpłatny:-(

Pozdrowienia z Waryniola;-)
 
Witam Mamusie, ja też Zabrzanka ;) Mam prawie 9 miesięczną córeczkę Laurę, Mogę dołączyć??
pozdrawiamy ;)
 
jeśli chodzi o ciucholandy to dla dzieciaczków jest koło rossmana na pl. Wolności, koło przychodni na sienkiewicza i podobno na przeciwko tele pizzy, a ogólne i dla dzieci i dla dorosłych jeszcze koło targu od strony kwiatów. To tak w centrum. Poza tym na helence jest, na waryniolu też

Maxwell teściowa leży w biskupicach na urazówce? zdrówka zyczę
 
reklama
No to współczuję. Ja sama zastanawiam się co zrobię z moim maluszkiem, gdyż od lipca wracam do pracy, a z tego co wiem to na żłobek nie ma co liczyć :(
Pytałam u nas na osiedlu - od 1 marca działa Klub Smerfika, czy coś takiego..i w sumie są miejsca.
Dodatkowo moja dobra koleżanka poleciła swoją przyjaciółkę do opieki nad naszą małą - więc mam wybór..Jednakże na początek, gdy już teściowa wyjdzie ze szpitala, to i tak będziemy musieli zabrać ja do nas. Więc mój weźmie 2 tygodnie opieki na mamę, a potem ja- L4 albo urlop - jeszcze się wszystko wyjaśni..
Witam Mamusie, ja też Zabrzanka ;) Mam prawie 9 miesięczną córeczkę Laurę, Mogę dołączyć??
pozdrawiamy ;)
Cześć Rodako;) A jak masz na imię i z której jesteś części Zabrza - jeśli mogę spytać?:)
jeśli chodzi o ciucholandy to dla dzieciaczków jest koło rossmana na pl. Wolności, koło przychodni na sienkiewicza i podobno na przeciwko tele pizzy, a ogólne i dla dzieci i dla dorosłych jeszcze koło targu od strony kwiatów. To tak w centrum. Poza tym na helence jest, na waryniolu też

Maxwell teściowa leży w biskupicach na urazówce? zdrówka zyczę
Tak, leży w Biskupicach..w sumie nie znam tego szpitala, bo ja sama pochodze z Leszczyn, a w poblizu miałam szpital wojewódzki w Rybniku - z resztą tam tez rodziłam Marysię;)
A jaka jest Twoja opinia na temat tego szpitala?:)
 
Do góry