reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

obecnie mieszkam na helence, ale generalnie "pochodzę" z Waryniola ;)
a szpital... heh, pracuję w nim, więc nie wypowiem się, bo nie wypada :-p Ale urazówka jest tam fajniusia ;) Na jakiej sali leży?? (chodzi mi o numer) pewnie nie pamiętasz...
 
reklama
Ja słyszałam niestety negatywne opinie na temat szpitala, no ale według mnie ile ludzi tyle opinii, gdyż nie da się wszystkim odpowiednio dogodzić.

Co do takich klubików dla maluchów słyszałam, że na Roosevelta otworzyli od marca Akademię Rozwoju Malucha - czy ktoś już coś o tym słyszał, wie jak tam jest?
 
obecnie mieszkam na helence, ale generalnie "pochodzę" z Waryniola ;)
a szpital... heh, pracuję w nim, więc nie wypowiem się, bo nie wypada :-p Ale urazówka jest tam fajniusia ;) Na jakiej sali leży?? (chodzi mi o numer) pewnie nie pamiętasz...
Ja teraz mieszkam na "Waryniolu":-)..
Jaki nr sali - to nie wiem, raz byłam z moim ja odwiedzić i szczerze mówiąc nie zwróciłam uwagi na numer sali..

Co do takich klubików dla maluchów słyszałam, że na Roosevelta otworzyli od marca Akademię Rozwoju Malucha - czy ktoś już coś o tym słyszał, wie jak tam jest?
Akademii Rozwoju nie znam, w pracy ktoś przyniósł ulotki z niej - oferta wygląda dość ciekawie..ale szczegółów nie znam..
Nie słyszałam o tym, ale na Franciszkańskiej powstała Akademia Małego Smerfa i podobno to ciekawe miejsce.
http://85.128.183.31/smerfy/

Akademia Malucha jest niedaleko nas, dość przyjemnie miejsce..byłam tam w poniedziałek popytać, jak coś, miejsce by było dla naszej córci. Ale znaleźliśmy inne rozwiązanie - przyjaciółka przyjaciółki zaopiekuje się Marysią..

Co słychać dziewczyny? Może uda się z powrotem rozruszać nasz zabrzański wątek??:)
 
Ostatnia edycja:
Do Franciszkańskiej mam spory kawałek, gdyż mieszkam w okolicach 3-go Maja. Ale jak tylko mój maluszek wyzdrowieje (złapał go kaszelek niestety) to wybierzemy się rozpytać w Akademii Rozwoju Malucha na Roosevelta. Podzielę się potem swoimi uwagami na temat tego miejsca.
 
witam nową mamusię:-)
u nas ciężkie dni i kiepskie nocki:no: Oliwka jest na antybiotyku,bo ciągle jej leciało z noska i kaszlała,już jej lepiej,za to teraz Damian pokasłuje-oszaleć można. pochwalę się- Oliwka ma już 3 ząbki (4 w drodze) i w końcu nauczyła się siadać:-) też mam nadzieję że watek znowu się rozkręci,może jakieś spotkanko na wiosnę? buziole dla was:-)
 
ja jestem jak najbardziej za spotkankiem ;D

Maxwell Mam jakąś pacjentkę ze złamaną ręką, chyba oczekuje na zabieg, może to teściówka ;D

seeya witam ;D Mam nadzieję, że Oliwka będzie czuła się lepiej i z głowy będziecie mieli antybiotyk ;)
 
Seeya mój Adaś też ma kaszelek i katar i muszę pochwalić tu moją pediatrę za to że nie dała nam antybiotyku tylko zaleciła inhalację nebulizatorem z dodatkiem płynu do inhalacji i witaminą A
 
justynaifasolka u nas przez 2 tygodnie też nie było antybiotyku,ale nic nie pomagało,żadne leki,katarek i kaszel wzrastał więc się zgodziłam na antybiotyk,bo ile dziecko może się męczyć?ja jestem przeciwniczką antybiotyków,a moja lekarka daje je w ostateczności.
 
reklama
Do góry