reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
hej dziewczyny.
Przede wszystkim chciałabym chodz już własciwie po żlożyć Wam zyczenia świeteczne!!

U nas juz po slubie było ok, czułam się dobrze, stresu nie miałam chodz troszkę się spózniliśmy :)
teraz jestem u mamy i zajadam świateczne potrawy, ogolnie piszę mało bo w domu mam zepsuty modem.
Jak bedziecie się spotykać to dajcie jakoś znać telefonicznie,
p.s dziekuję Wam za życzenia :)
 
Hej...
no pusto tu ostatnio.... :(
U mnie dobrze, choc w najbliższym czasie mamy maraton po lekarzach.... dziś chirurg potem dentysta potem szczepienie i jeszcze okulista.... oh... i to wszystko z dziećmi :(((

A pozatym to powoli szykujemy sie do roczku.. :))
 
Hej,
no faktycznie cicho u nas na wątku zabrzańskim - wszystkie mamusie zabiegane:-) Marysia mniej więcej od sylwka zaczęłam chodzić, więc mamy wesoło;-)..Choróbska - Marychę na szczęście w miarę omijają, ze 3 tygodnie temu coś jej "szuszczało" przy oddychaniu, obyło się jednak bez antybiotyku, sam syropek i inhalacje pomogły..za to mnie rozebrało i byłam tydzień wyłączona z życia przez gardło:-:)-(..no i przeszła Marysia szczepienie na odrę+różyczkę+świnkę = >nawet nie jęknęła przy zastrzyku, byłam z niej bardzo dumna!!:-)
Ada, to w sumie nie wiele Ci już zostało do terminu, może szybciej "wyskoczy" maleństwo..
Pati, niezły maraton Was czeka..:szok::-)
Sabinka, a jak Twój Marcelek??Widziałam na NK, że niezły rojber z niego rośnie:-):-)
Buziaki
ps. Ollcia, Marzenka, Seeya,a co u Was??
 
witam w końcu i ja:)

u nas ok,dzieci mało chorują,ja chodzę niewyspana bo Oliwce właśnie ząbki lada dzień wyjdą i nic tylko płacze:sad:
 
hej laski. no nikt tu sie nie odzywa...
u nas dobrze choc maly ostatnio daje w nocy popalic bo zeby mu idą... a do tego chybe niedlugo bedzie chodził..
Pati- u nas tez niedlugo roczek, a chorobe i tez juz mamy za sobą. Teraz na szczrscie zdrowi wszyscy i cieplo na dworze zero sniegu normalne wiosna :D heheh
Adaa-a ty jak sie czujesz? kiedy masz termin? jak na slubie bo chyba juz po ?? :)
pokazcie no nowe foty dziewczyny. buska
 
no ja już urodzilam 26 stycznia o 14 ;] mała ma 3100 i 54 cm ale mamy zóltaczkę i zostajemy az poziom jej spadnie moze jutro idziemy do domu.
 
reklama
Do góry