reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Cześć dziewczyny :)
Jestem z Zabrza 6 lipca 2010 roku urodziłam chłopczyka, a od 30 czerwca 2009 roku jestem żoną :) Mogę do Was dołączyć?
 
reklama
hej.....
Adaaaa Gratulacje Kochana....
Nikola pewnie dołącz.. choc osatnio tu lekko pusto jest.. a z jakiej części Zabrza jesteś??
 
Ostatnia edycja:
hej.....
Adaaaa Gratulacje Kochana....
Nicola pewnie dołącz.. choc osatnio tu lekko pusto jest.. a z jakiej części Zabrza jesteś??
 
Dokładnie jestem z Helenki. Zauważyłam, że ostatnio żadko się tutaj ktokolwiek odzywa. A ja chciałabym się dowiedzieć czy nie wiecie gdzie w Zabrzu są jakieś fajne i niedrogie ciucholandy dla dzieci i dorosłych?
 
hej witamy nową Zabrzankę na wątku. mamy zajęte to i sie nie odzywają :) u nas ząbkowanie i marudzenie.. niedlugo roczekk..
Codo ciucholandów ja chodziłam do tego w centrum na wolnosci to jest niedaleko biura podróży Orbis na pewno bedziesz wiedziala gdzie to jest. Tam najlepiej isć w piątek albo sobote bo mają najtaniej. to są ciuchy na wage ale w dobrym stanie wiele razy tam "perełki" trafiałam. :)
 
No jak bylam na swieta w zabrzu to bylam tez w nowym centralnie kolo rossmana zrobilli ciucholanda tzn sklep dla dzieci z ciuszkami i nowe i uzywane maja w dobrych cenach ja tam malemu kupilam 2 rajstopki i 2pizamki i zaplacilam kolo 7 zl wiec niema zle
 
reklama
a jest wiecej rossmanow w zabrzu? kolo makdonalda tam centralnie obok tam byla kafejka jakis czas a potem chyba firany .
 
Do góry