reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

u nas tez nudy... maly ma katarek, my tez. poza tym pogoda do bani, ostatnio tylko 2 dni soneczko i znowu deszcz straszne :(
adaa oby maly szybko wyzdrowal. ucaluj go ode mnie :) :*
Ola- super wakacje mialas.
 
reklama
no u nas juz niebo lepiej maly dochodzi do siebie ,dzis mamy kontrole.
pogoda strasznie się zepsuła, pada i pada... taka okropna jesien,mam nadzieje ze się troszkę zmieni i sloneczko zawita.
szkoda ze tu tak pusto, nowa mama juz się nie odzywa,
Seyya-napisz co u Was jak maluszek ?
Olcia- ojj Ciebie to juz tu dawno nie bylo,jak Bartuś?
aa Marzenka chyba juz dawno o nas zapomiala,
Dziewczyny meldowac się ze wszystko OK
a może jakis mały wypad chodzby bez dzieci zeby odsapnąc troszkę :) Pati :)?
 
Hej dziewczyny:-)
A ja od soboty smarkata i po(d)ciągająca:-:)wściekła/y::-(..Masakryczny czas jest teraz - raz ciepło, że krótki rękawek, raz zimno - i od razu choróbska!!!:angry:Ech..
U nas w pracy bezpłatnie szczepią przeciw grypie - na 100% się szczepię..W zeszłym roku się nie szczepiłam, bo byłam w ciąży i teraz non stop katar, kaszel..a jak jestem zaszczepiona, to tylko 1-2 razy w roku coś tam mam..
Marysi idą dwa kolejne ząbki - obie górne dwójki - też biedna marudna z tego powodu, nie ma apetytu, lekka gorączka - ech, żeby wszystkie wyszły, byłby spokój..:baffled:
Odzywajcie się mamuśki!!!
 
No hej laski..... Mnie nie było cały tydzień w domu... Pojechaliśmy za Warszawe do znajomej z forum... super było :):)
ogólnie to dzieci troche pociągające ja w sumie też..... Ale nie ma źle...
adaa jak sie czujesz?/ Widac już brzuszek????
maxwell oglądałam zdjęcia na nk... superrrrrrr są :):)
Co do spotkania to teraz nie bardzo bo leje cały czas.... może jak nie bedzie padać a bez dzieci to tylko po południu po 16 jak mój jest w domu bo tak to nie mam ich z kim zostawic :/
 
Kurcze zjadło mi posta wiec pisze jeszcze raz.
Wszyscy dookola chorzy, wiec zycze Wam dziewczyny szybkich powrotów do zdrowia, bo nas juz na szczescie po chorobie i mam nadzieje ze juz nic nic się nie przyplata.
Co do brzuszka dalej nie mam nic,tzn wygladam jakbym się tak najadła bardzo :)
co do spotkania to z dziecmi jak wyzdrowieją zapraszam do siebie, aa jesli chodzi o spotkanie bez dzieci to oczywiscie po 17 bo u mnie tez wczesniej nie ma szans, z resztą najlepiej tak na jakas kawkę i ciastko wyskoczyć na wieczór :) bynajmniej ja tak lubię :) takze czekam na jakis odzew :)
 
No hej laski..... Mnie nie było cały tydzień w domu... Pojechaliśmy za Warszawe do znajomej z forum... super było :):)
Pati, widziałam zdjęcia - podwójną randkę uszykowałaś chłopakom??:-D:-D
co do spotkania to z dziecmi jak wyzdrowieją zapraszam do siebie, aa jesli chodzi o spotkanie bez dzieci to oczywiscie po 17 bo u mnie tez wczesniej nie ma szans, z resztą najlepiej tak na jakas kawkę i ciastko wyskoczyć na wieczór :) bynajmniej ja tak lubię :) takze czekam na jakis odzew :)
Ja jestem za spotkaniem, zarówno bez, jak i z dziećmi;-)..tylko muszę stracić ten przeklęty katar!!!:-(
A jeszcze dodatkowo ta pogoda mnie dobija:wściekła/y::-(..Jak długo może lać??
Od jakiś 3 tygodni ocieplają nam blok - od strony przedniej (tam, gdzie mam "sypialnię"),oczywiście tak się ślamazarzą, że dopiero zrobili w tej klatce obok -położyli styropian..no a teraz leje, więc nie robią - ciekawa jestem, czy zima ich zastanie..:no::wściekła/y:masakra!!
 
No randka byla udana hahahahah swoja drogą fajnie by bylo jakby sie skumali w przyszlości hahahah :):)
ja równiez jestem za spotkaniem.... piszcie tylko gdzie i kiedy :):)
maxwell racja ta pogoda może dobić...a co do robotników to może sie tak stac że ich zima zastanie....:p ponoc w tym roku ma być szybciej i bardziej sroga niż w tamtym roku ://// a ja juz chce wiosneeee ;p;p;p
 
Ja tam chce lato, bo bede miala za sobą te 3 najcięższe miesiace z dzieckiem,
no dziewczyny pisac pisac kiedy ja jak narazie jestem bardziej chetna na spotkanie bez dzieci bo ostatnio tylko siedze sama z malym bez przerwy a moj caly czas gdzies, przynajmniej zobaczy co to znaczy zostac samemu z dzieckiem chociaz przez 2h :) :ptrzeba czasem odpoczac, wyjsc na chwile aa ja juz nie pamietam kiedy wyszlam gdzies sama bez malego. to jak czekamy na zdrówko i piszczcie gdzie chcecie isc :)
 
hej laski no widze nie tylko u nas tak zimno.. paskudna pogoda maly mi ma katar i do tego ostatnio mial goraczke chyba mu zeby ida znowu.
pozatym stara bieda
 
reklama
Hej dziewczyny:) trochę się nie odzywałam,ale troszkę chorowaliśmy (na szczęście oprócz malutkiej) i sił nie miałam na cokolwiek.Mała ma się dobrze,uśmiecha się,"gada" do mnie:) i jak na razie przesypia całą noc:-D
Proszę o wsparcie Oliwki w konkursie Bebiko,marzy mi się miś dla niej:-)
Głosować można codziennie:tak:
http://www.bebiko.com.pl/home/Konku...m-gdy/Galeria-konkursowa/Zobacz?PhotoID=14656 (podpisane Sylwia,biała sukienka)
http://www.bebiko.com.pl/home/Konku...m-gdy/Galeria-konkursowa/Zobacz?PhotoID=13775 (Sylwia,śpiochy z rybką)
 
Do góry