reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

hej laski!!
beatko- witamy ws nas :* jak ci sie mieszka w zabzu? i gratulacje synka pochwal sie fotkai malego. jaki mialas poród?
Pati kochana ale te twoje chlopak chorowite. duzo zdrowia im zycze :*
Adaa- a ta odludzie ja znam wiele osob z zaborza. jak bede w pl to cie odwidze,a jak sie czujesz pozatymmasz juz wyznaczony termin?
u nas wszystko w porzadku czeamy na nastepne ząbki maly mi mardzi sie slini juz akis czas zebow nie widac ;/ ale raczkuje juz fajnie chwyta sie szafki i wstaje sam :)
 
reklama
Sabinka zaczeło sie odkąd Seba poszedł do przedszkola.. i ciagle jest coś... dlatego po rozmowie z lekarzem i z dyrektorką przedszkola ustaliłam ze zabieram go z przedszkola.... za dużo chorób jest... od września maja już drugi antybiotyk.... troche tego za dużo.... No i zdecydowałam sie na podawanie tranu dzieciakom :)
 
Hej dziewczyny:-)
Witaj Beatko, podpisuję się pod Sugar - pokaż fotkę syneczka!!!:tak:
Pati, zdrówka dużoooooooooooo dla chłopaków!!Biedactwa..A małemu też ten tran będziesz dawała? Bo ja się zastanawiam nad nim dla Marysi - tak sobie wymyśliłam, że jak skończy roczek, to zamiast wit.D, będę jej dawała tran (oczywiście skonsultuję to z doktorką)..
Sabinko, to ile ząbków już ma Twoje maleństwo? Gratuluję nowych postępów!!:-):-)
Adddaa, jak się czujesz? Super, że będziecie mieli parkę!!:) My zaś będziemy zaczynali starania koło nowego roku..
Pozdrowienia dla pozostałych dziewczyn, które coś umilkły - Ollcia, Marzenka, Seeya - co u Was??
 
maxwell kochana moj maly ma teraz 2zeby i 3 mu wychodzi wlasnie :) wszystkie na dole. :)
codo tranu no ja na razie niewiem musialabym zobaczyc ile on tutaj kosztuje a pozniej z lekarzem pomagadac.
A jak Marysia sie ma
?

Oncia- witam :) i jak sie mieszka ? ja mieszkalam niedaleko maciejowa.
 
reklama
Do góry