reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Tak sobie pomyślałam, bo..byłam dziś w przychodni z małą na ważeniu i kontroli.No i była mam z dwójką dzieci - chłopców - jeden w wózku (tak na oko koło pół roczku i do tego Kuba:-)), a drugi straszy - gdzieś 4-5 lat..i stąd moje pytanie:-):-)..
Marysia waży 9300g (9 miesięcy), rozwija się prawidłowo (wg lekarki;-)) i w ogóle wszystko ok..Ma już 4 ząbki i kolejne górne w drodze..
A tak poza tym - praca, dom, praca, dom i tak w kółko:-D:-D..ale 7 września wybieramy się nad morze do Niechorza - już nie mogę się doczekać..
A jak Ci się Pati mieszka w nowym domu??Zaaklimatyzowaliście się już? Bo w sumie już troche tam mieszkacie na Maciejowie..
 
Tak już jest fajnie tu na mieszkaniu początki jak zawsze są trudne ale już jest ok.... i nie zamieniłabym tego mieszkania za nic :)
Bardzo sie ciesze że z malutka jest ok...... mój Kuba waży ok 10500 i ma 75 cm..... w następnym tyg idziemy na szczepienie :)
 
hej laseczki co tam u nas w miare dobrze tyle ze mamy troche katarku ostatnio. mały probuje raczkowac i ma wa zeby na dole juz prawie cale mu wyszły :) A ja odstawiam powoli od cyca.. mam jeden wiekszy od drugiego i to bardzo a do tego maly gryzie bardzo mnie po sutach..
Olcia- fajnie ze jedziesz nad morze oby pogoda sprzyjała..!! :)
My siedzimy całymi dniami w domu.. strasznie pada, wieje i wogole :( masakra...
Pati - a jak chłopcy zdrowi juz?? :* buski dla was laski i dzieciaczki tez ucałujcie.
 
hej.
Widzę, że tu spotkanko było ;) Fajnie, że dobrze się bawiłyście ;)
My mamy rocznicę ślubu 5 września i to pierwszą! :szok:

Tymczasem walczymy z dużym spadkiem hemoglobiny u Laury ;/ podaję jej stertę leków, jak to nie pomoże będzie miała toczoną krew ;:)-(
 
hej.
Widzę, że tu spotkanko było ;) Fajnie, że dobrze się bawiłyście ;)
My mamy rocznicę ślubu 5 września i to pierwszą! :szok:

Tymczasem walczymy z dużym spadkiem hemoglobiny u Laury ;/ podaję jej stertę leków, jak to nie pomoże będzie miała toczoną krew ;:)-(
najlepszego z okazji rocznicy :)
I oby mała kuleczka do zdrowia szybko wracała.. bidula siie meczy i tyle lekow... ojoj...
 
Witam i ja!
Ojj ostatnio Kacperek daję czadu, tak wariuje, on praktycznie nie chodzi tylko biega, guz za guzem masakra jakas, normalnie kask by się mu przydał, on sie mi ostatnio tak zmienił ze szczeka opada, on wstaje rano i dobrze oczów nie otworzy a juz wyskakuje z łozka i biega po domu, wszedzie wchodz jest tak żywiołowy,że zazdrodroszcze mamą takich słodkich grzecznych dziewczynek bo ja mam urwanie głowy, najlepsze jest to ze maly ostatnio nie chce spac znowu, wczoraj w nocy obudzil sie o 2 i nie spał do 5 byla zapalona mała lampka a on latal po pokoju bawił się pilkami itd. mysmy z M mysleli ze padniemy, za nic nie dalo sie go uspac, wkoncu maly sam zasnal na ziemi na misiu do ktorego sie przytulal, i wzielismy go nas do lozka i spał aż do 8... rano czulam się jakby mnie traktor przejechał..
Sugar - fajnie ze macie juz zabki oby reszte lepiej znosił.
Rodako-trzymam kciuki za małutką, może jej to żelazo bo pewnie dostaje jakos pomoze, a jesli karmisz piersią to ponoc najlepsze jest mieso wołowe, wątróbka wieprzowa, nerki serduszka itd,lepszemu wchanianiu żelaza pomaga wit.C . Dużo o tym szłyszalam,
oby obyło się bez przetłaczania krwi,
Patrycja- kurcze ale ma wage Kubuś :) mały pączuszek.Ciekawe ile mój wazy teraz mamy ost. szczeepinie w tym tyg.
Ola-aa jak Marysia bierze się za raczkowanie:)?
 
Adaa- ojj kochana to masz przebije z małym. No tak to z dziećmi jest taki wiek teraz ma.. wszedzie go pelno.. minie mu to ;]
A jak brzuszek??? wogole czujesz juz ruchy znasz pleć?
 
hej laseczki co tam u nas w miare dobrze tyle ze mamy troche katarku ostatnio. mały probuje raczkowac i ma wa zeby na dole juz prawie cale mu wyszły :) A ja odstawiam powoli od cyca.. mam jeden wiekszy od drugiego i to bardzo a do tego maly gryzie bardzo mnie po sutach..
Olcia- fajnie ze jedziesz nad morze oby pogoda sprzyjała..!! :)
My siedzimy całymi dniami w domu.. strasznie pada, wieje i wogole :( masakra...
Pati - a jak chłopcy zdrowi juz?? :* buski dla was laski i dzieciaczki tez ucałujcie.
Tak tak zdrowi... a jak tam ząbkowanie u Marcela?????

hej.
Widzę, że tu spotkanko było ;) Fajnie, że dobrze się bawiłyście ;)
My mamy rocznicę ślubu 5 września i to pierwszą! :szok:

Tymczasem walczymy z dużym spadkiem hemoglobiny u Laury ;/ podaję jej stertę leków, jak to nie pomoże będzie miała toczoną krew ;:)-(
Ojej mam nadzieje że nie bedzie trzeba przetaczać krwi.... biedne maleństwo....a co jest powodem takiego spadku hemoglobiny???
Witam i ja!
Ojj ostatnio Kacperek daję czadu, tak wariuje, on praktycznie nie chodzi tylko biega, guz za guzem masakra jakas, normalnie kask by się mu przydał, on sie mi ostatnio tak zmienił ze szczeka opada, on wstaje rano i dobrze oczów nie otworzy a juz wyskakuje z łozka i biega po domu, wszedzie wchodz jest tak żywiołowy,że zazdrodroszcze mamą takich słodkich grzecznych dziewczynek bo ja mam urwanie głowy, najlepsze jest to ze maly ostatnio nie chce spac znowu, wczoraj w nocy obudzil sie o 2 i nie spał do 5 byla zapalona mała lampka a on latal po pokoju bawił się pilkami itd. mysmy z M mysleli ze padniemy, za nic nie dalo sie go uspac, wkoncu maly sam zasnal na ziemi na misiu do ktorego sie przytulal, i wzielismy go nas do lozka i spał aż do 8... rano czulam się jakby mnie traktor przejechał..
Sugar - fajnie ze macie juz zabki oby reszte lepiej znosił.
Rodako-trzymam kciuki za małutką, może jej to żelazo bo pewnie dostaje jakos pomoze, a jesli karmisz piersią to ponoc najlepsze jest mieso wołowe, wątróbka wieprzowa, nerki serduszka itd,lepszemu wchanianiu żelaza pomaga wit.C . Dużo o tym szłyszalam,
oby obyło się bez przetłaczania krwi,
Patrycja- kurcze ale ma wage Kubuś :) mały pączuszek.Ciekawe ile mój wazy teraz mamy ost. szczeepinie w tym tyg.
Ola-aa jak Marysia bierze się za raczkowanie:)?
Oj ale masz przebojowe dziecko haha...... Mój ostatnio też szaleje nieźle :):):)



a tak w ogóle to witam sie z ranka pochmurnego i bardzo brzydkiego....
U mnie wielkie ostatnie przygotowania do 1 dnia przedszkola.... stresa mam niewiem czemu :).... Jeszcze jak ostatnio kupowałam sebusiowi butki do przedszkola na zmiane to kupiłam mu za małe :/// Taka jakaś ostatnio zakrecona jestem.... Mieliśmy mały kryzysik z moim ale mam nadzieje że jednak wszystko sie ułoży.... Póki co jest dość nieźle no ale nie chce sie za bardzo cieszyć żeby potem nie było zbyt dużego rozczarowania.... Kurcze ta środa tak niebezpiecznie sie zbliża.... Niewiem jak sie Sebus zachowa w tym przedszkolu czy bedzie grzeczny...oh..... jeszcze te ząbki Kuby.... powoli zaczynam być tym zmęczona... Nie chce mi spać ... śpi mi po 20-30 minut i marudzi strasznie gorączkuje biegunke ma .... niech te zęby już sie przebijają bo żal mi tego brzdąca że sie tak męczy :(( ma tak strasznie napuchnięte dziąsła u góry.... widać że lada dzień ząbki powinny sie przebic..... mam nadzieje. U Sebusia to w ogóle nie było poznać że ząbkuje nie marudził nie gorączkował nic toalnie nic za to Kuba nadrabia chyba za dwoje :p Dzis jeszcze ostatni dzień mam Nicole i Kevina.... Nicola także w środe idzie do przedszkola a dla Kevina musieli sobie kogoś innego znaleźć..... Pozmawiałam z nimi ostatnio bo tak.... nie dam rady z 2 wózkami chodzić po Sebe do przedszkola ( Kevin nie zajdzie mi na nogach bo wszedzie jest wożony w wózku) pozatym on mimo to że ma juz 2 lata nosi pampersy.... Niewiem dlaczego oni go jeszcze nie uczą na nocnik.... tak im chyba wygodniej.
Dziewczyny mam jeszcze pytanie do Was... Od kilku dni mam mały problem... Boli mnie strasznie brzuch na dole i mój mocz nabrał dość niepokojący kolor taki różowo-czerwony.... nie mam pojęcia czy to krew czy co.... ogólnie nospa nie pomaga tabletki przeciwbólowe tak ale ile można tabletek brać... No i stąd moje pytanie.... Czy to może być na tle nerwowym??? Mialam ostatnio dość stresujące dni .... a zanim ja pójde do lekarza to minie troche czasu.... Nie lubie lekarzy strasznie:/// No ale jak mimo mojego uspokojenia nie minie bee musiała iśc bo nie bede w stanie normalnie funkcjonować.... No ponarzekałam troche Wam tu :p:p:p Miłego dnia życze Wam Kochane :):)
 
reklama
Witam
Patrycja ja jestem w ciazy i osttanio tez mialam problemy ogolnie z ukladem moczowym i lekarz zapisal mi urosept to jest lek bez recepty, i mi pomogl wiec Tobie pewnie tez pomoze, dawkuje się go 3 razy dziennie po 2 tabletki przez 5 dni.
Może też warto zrobic w labolatorium ogolnie badanie moczu bez skierowania to jest koszt 7zł. Potem bym Ci odczytala te wyniki bo mam to wszystko w 1 palcu :)Byś wiedziala co i jak, bo to moze byc jakas bakteria.
Co do kryzysu, wiesz my tez ostatnio mamy czesto kryzysy... przez to ze mojego non stop nie ma a mi czasem brakuje sił, rzadko mam chwile dla siebie.Mysle ze wszystko skonczy sie po remoncie a to juz kilka dni, wlasciwie czekamy na meble do kuchni i sprzety agd no i jeszcze takie drobne wykonczenia.
Sugar- wiesz ruchy czuje od 16 tygodnia jakos ale bardzo rzadko, i bardzo delkiatne a przy kacprze czulam juz od 14 i mały caly czas szalał czulam go bardzo czesto, z tym ze teraz to nawet w dni rzadko mam czas na odpczynek wiec nawet dobrze nie moge się "wsłuchać w organizm"
ogolnie ta ciaza jest zupelnie inna, aa i dopiero teraz dostalam apetyt normalnie tak za mną chodzą takei kwaśne śledzie dzis się tak nimi objadłam :), a brzucha dalej nie mam z resztą Patrycja widziala mnie jakiś czas temu i może pottwierdzić.
 
Do góry