reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Jak miło, że tu ruch.Moze teraz jak wyszłam z Oddziału to będe miała więcej czasu na forum...Choć wiadomo, syndrom "wicia gniazda" odezwał się pełna parą a do tego Lol stęskniony za przebywaniem z mamuśką i jaqkoś tak mi sie nazbierało różnych spraw a poruszam się juz jak słonica ha ha ha.
 
reklama
Witam,
chciałabym dołączyć do wątku :)
Jestem z Zabrza, dokładnie z Mikulczyc, a od tygodnia jestem mamą pięknego chłopczyka.
Chciałabym nawiązać kontakt z innymi mamami z miasta, w którym mieszkam stosunkowo krótko.
Chętnie wybrałabym się na spacer z inną młodą mamą - zawsze raźniej i milej.
Pozdrawiam,
Beata
 
Witaj Beata... ja mieszkam na maciejowie.. :)
Ogólnie u mnie znów choroba.... dzieci na lekach i siedzimy w domku... Adaaa jak sie czujesz??? widać już brzuszek??
 
Mam pytanie - gdzie można zrobić USG bioderek w Zabrzu??
Obdzwaniam wszystkie placówki, na Pawliczka terminy na grudzień, w Salubrisie tylko prywatnie 150zł :/
Gdzie robiłyście?
 
Czy to usg można zrobic już tylko prywatnie??
W żadnej przychodni, a nawet w szpitalu nie robią.
Zapisałam się do Bytomia prywatnie 70zł. No bo co robić.
Ale dziwi mnie fakt, że to płatne badanie
 
witam!
ja dalej brzucha nie mam za to znow lekarz powtierdzil ze to dziewczynka. poza tym macica uciska mi na kregoslup i nerwy i dretwieja mi nogi no i strasznie bola plecy, mam juz przepisane leki... ehhh
co do usg, nie ma co sie spieszyc znaczy z tymi bioderkami, bo one się jeszcze ksztaltują i akurat wizyta za 2 miesiace bedzie najlepsza, Ja bylam na pawliczka, i wszystkie dzieci srednio tam mialy od 3-6 miesiecy, jak przyjdziesz za wczesnie bedziesz musiala powtarzac wizyte,tak samo z nerurologiem lepiej isc jak dziecko skonczy 3 miesiace,

co do spacerków wspolnych szkoda ze wszystkie mieszkacie tak daleko mnie niewiem to moje zaborze to chyba odludzie... ale zapraszam do siebie na kawusie :)
 
reklama
Do góry