reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Pati- super ze chlopcy zdrowi!a u nas dobrze 2 zeby wyszły a nastepnych na razie jeszcze nie widac.
Adda- urosept ja tez bralam i powiem ze po3 dniach przeszło mi. :)Z przeprowadzkami zawsze kupa roboty mnie tez to czeka za jakis rok mysle..
no to dobrze ze apetety masz :) no to racja kazda ciąża inna jest :) a myslisz juz nad imionami??
 
reklama
hej!
mialam dzis usg i na dzien dzisiejszy spodziewam się dziewczynki:) mam nadzieje ze juz tak bedzie, aa co do imion hmm niewiem jesli to naprawde bedzie dziewczynka to chialabym zeby było na K, dlatego ze mam Kacpra i chcialabym miec n,p Kacperka i Karoline, a może Karinę,Kaline jeszcze nie wiem :)
 
Adaaa fajnie że to bedzie dziewczynka :):):) Będziesz miala parke słodkich dzieciaków :):):)
U nas drugi dzień w przedszkolu.... Sebus jest wniebowziety... Co najlepsze ma już koleżanke.... Mały psotnik :)
Myślałam że bedzie gorzej z tym przedszkolem ale dzis jak go budziłam to tylko sie uśmiechnoł i chwile później był ubrany..:)
 
witam
daawno mnie nie bylo ale przeprowadzka nas wykonczyla, juz od tygodnia jestesmy na woim ale jeszcze caly czas cos tu szafke zawiesic itd, brakuje czasu.Maly tez ostatnio marudny.
Napiszczie dziewczyny co tam u Was :)
 
Aa stara bida. :D hehe
bylismy dzis i lekarza z małym. ma juz ponad 8 kg i 68cm pozatym ma troche katarku i przepisal nam lekarz kropelki. A tak to nic.. pogoda do bani..;/
 
U nas ząbkowanie pełna para... ja już mam dość bo Kuba tak to źle znosi że marze już o tym by ta ostatnia jedyneczka sie przebiła :((( Kuba waży 9500g i ma 79 cm... dłuuugi strasznie jest.... U nas też pogoda do d***.... niedawno wyszliśmy z zapalenia oskrzeli... złapalo Sebusia Kubusia i mnie... R jedynie był zdrowy....
 
Hej Mamuśki,coś strasznie cicho na naszym zabrzańskim forum;-)..Co słychać????
My już pourlopowani - w Niechorzu było super!!Nawet były aż całe dwa dni słoneczne i cieplutkie:-D:-D..
A od poniedziałku z powrotem do pracy, a mała pod opiekę babci..
Buziaki kochane!!
 

Załączniki

  • P1020938.jpg
    P1020938.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 20
  • P1020886.jpg
    P1020886.jpg
    31,6 KB · Wyświetleń: 17
reklama
no strasznie tu pusto, ahh Ola zazdroszcze Ci tych wakacji nawet mimo nie pogody, chociaz troszę pecha mialas bo wrócilas a tu się tak ładnie zrobilo,
u nas słabo Kacper się rozchorował dostaje antybiotyk i siedzimy w domu, do tego M ma teraz już studia znowu od tego weekendu i caly czas sami jestesmy :-(nudy jak...
 
Do góry