reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Witam dziewczyny:-)
Trochę się nie odzywałam,ale mój pięciolatek jest bardzo zajmujący:tak: i w dodatku wciąż piorę ciuszki,bo znajomi ciągle mi jakieś donoszą,zwłaszcza różowe odkąd się dowiedzieli:-D w szafie już mi się nie mieszczą:-) no i pół dnia śpię,bo w nocy się nie wysypiam.Gin zrobił mi 4 usg(aż się zdziwiłam) i stwierdził że dziecko jak na swój wiek jest duże-3300g w35 tyg,ale mnie to nie dziwi,synuś miał 3860g jak się urodził i 59cm,więc córuś pewnie nie będzie gorsza:-D
maxwell gratuluję:-)
ewelinusia witam cię wśród nas:-)
 
reklama
Adaa- ja chce parke :-D
jak marcelek bedzie mial ze 2 latka to juz bedzie mozna nastepne robić hehe
a Maxwell- no ja też rodziłam w lutym, fajnie jest bo te pierwsze mies i tak w domu siedzisz to zanim ci dzecinka podrosnie to sie cieplej zrobi wsam raz na spacerki :-)
Ewela- witamy :*
 
Hej Bodzinka:-) Wracasz na zabrzańskie "łono"?:-) Z chłopakami to masz rację..ale dziewczynki też są fajniusie:-D
Matka marnotrawna powraca hahahahaaaa
A ja zawsze maryła o dzieciaczku czerwcowym. Bo my z M z czerwca i ślub w czerwcu.A tu pierwsze z listopada drugie grudniowe się szykuje a trzeciego raczej nie będzie...
 
Maxwell- mam pytanko :) bo ja ostatnio caly czas zastanawiam się jak to bedzie. Ty masz zamiar kupywac wózek dla dzieci "rok po roku" taki podwójny? czy bedziesz to jakos inaczej rozwiazywac? Tzn niewiem czy w ogole juz o takich rzeczach myslisz, bo ja caly czas zastanawiam się nad takimi głupotkami :)
 
Maxwell- mam pytanko :) bo ja ostatnio caly czas zastanawiam się jak to bedzie. Ty masz zamiar kupywac wózek dla dzieci "rok po roku" taki podwójny? czy bedziesz to jakos inaczej rozwiazywac? Tzn niewiem czy w ogole juz o takich rzeczach myslisz, bo ja caly czas zastanawiam się nad takimi głupotkami :)
Nad wózkiem się jeszcze nie zastanawiałam:-)..myślałam za to o..łóżeczku - i chyba dokupimy po prostu drugie..
 
olciu a nie lepiej kupić marysi taki kojec z materacem a to od marysi łożeczko do bobaska? w sumie ona jest juz dość duża żeby w kojcu spać :) a i mniej kasy wydasz :)
 
co do łozeczka my teraz kacperkowi kupujemy turystyczne łozeczko dlatego ze on od jakiegos czasu strasznie się wierci i w lozeczku obija sie o szczebelki mimo ze mamy ochraniacz i ostatnio musi spac z nami, poza tym on czesto szaleje w lozeczku skacze tanczy itd i tez obija się strasznie, a lozeczko szczebelkowe zostawimy dla drugiego, no i potem gdy ten dorosnie dostanie łozeczko turystyczne po kacperku a kacperek dostanie zwykle łozko ;-)

ja sie jeszcze ostatnio zastanawiam jak to bedzie z karmieniem tzn, czy jak bede karmić to kacper w tym czasie nie bedzie mi plądrował domu.
Tyle mam obaw jeszcze.
 
olciu a nie lepiej kupić marysi taki kojec z materacem a to od marysi łożeczko do bobaska? w sumie ona jest juz dość duża żeby w kojcu spać :) a i mniej kasy wydasz :)
W sumie może i masz rację:-) My kojec mamy - tylko musiałabym dokupić materac..Dzięki Sabinko za pomysła:tak:!!!
Adddaa, będzie dobrze - musi być!!Moja jest młodsza, a i tak myślę, że wszystko się jakoś poukłada:-)
Dzisiaj moja niunia kończy 7 miesięcy - ale to leci!!!
 

Załączniki

  • P1020605.jpg
    P1020605.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 11
reklama
W sumie może i masz rację:-) My kojec mamy - tylko musiałabym dokupić materac..Dzięki Sabinko za pomysła:tak:!!!
Adddaa, będzie dobrze - musi być!!Moja jest młodsza, a i tak myślę, że wszystko się jakoś poukłada:-)
Dzisiaj moja niunia kończy 7 miesięcy - ale to leci!!!
no niema za co :) noo czas leci a leci Marcelek ma4 miechy, Marysia 7 ooo ale duże dzieci juz.
 
Do góry