reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej dziewczyny... Komputer już mam na stałe wiec już Was nie opuszcze.... Ale mi Was brakowało ... No ale już jestem :))
Z nowości to tak...
We wtorek byliśmy na szczepieniu i mały nie zapłakał ani razu :)):)))
Ale za to mało przybrał na wadze ... no ale pracujemy nad tym :))
Kuba wcina dania i deserki ze słoiczków, wcina kaszki..... zebusie już ma ostre... :)) i coraz bardziej widoczne :)):))
Troszke Was nadrobiłam ale reszty nie dam rady... :)) U nas ładna pogoda więc zaraz zmykamy na ogródek :)):))
 
Hej dziewczyny... Komputer już mam na stałe wiec już Was nie opuszcze.... Ale mi Was brakowało ... No ale już jestem :))
Z nowości to tak...
We wtorek byliśmy na szczepieniu i mały nie zapłakał ani razu :)):)))
Ale za to mało przybrał na wadze ... no ale pracujemy nad tym :))
Kuba wcina dania i deserki ze słoiczków, wcina kaszki..... zebusie już ma ostre... :)) i coraz bardziej widoczne :)):))
Troszke Was nadrobiłam ale reszty nie dam rady... :)) U nas ładna pogoda więc zaraz zmykamy na ogródek :)):))
no pati wkoncu sie odezwalaś...! :)
i ja sie mieszka??
no moj mały teraz też juz zaczął powoli jesć kaszki i słoiczki ale cyca też dużo je :)
 
Sabina mieszka jest bosko dosłownie bosko..... Jesteśmy w końcu sami moge sobie po domu w samym staniku chodzic ,,,,,, nie ma w ogóle porównania:)):)):))
I jeszcze ten ogródek..... super sprawa :))))
 
witam
Patrycja dobrze,ze juz jestes :)
My dzis caly dzien rowniez na ogrodzie kupilismy malemu basenik i troche powariował a potem jak sie polozyl spac to spal z 3h.
My się przeprowadzamy za 2 tyg, okolo, bo 10 dopiero dostaniemy klucze no i trzeba zrobic remont mały tzn powymieniac podlogi, w 2 pokojach, pomalowac, kupic meble, itd
 
pati- to super!! :)a jak chlopaki sie mają..?
Adaa- no remont niestety i kosztuje i czas zajmuje.. a jak brzusio?? wogole jak sie czujesz? :)
 
witam
Patrycja dobrze,ze juz jestes :)
My dzis caly dzien rowniez na ogrodzie kupilismy malemu basenik i troche powariował a potem jak sie polozyl spac to spal z 3h.
My się przeprowadzamy za 2 tyg, okolo, bo 10 dopiero dostaniemy klucze no i trzeba zrobic remont mały tzn powymieniac podlogi, w 2 pokojach, pomalowac, kupic meble, itd
Ja już to mam na szczęście z sobą.... Co prawda musimy jeszcze takie już końcóweczki kupić jak np. szafeczka do łazienki ale to już na totalnym luzie... :)):)):)) Jak sie czujesz???
pati- to super!! :)a jak chlopaki sie mają..?
Adaa- no remont niestety i kosztuje i czas zajmuje.. a jak brzusio?? wogole jak sie czujesz? :)
a chłopaki bardzo dobrze :)):)) Seba już tak zaczyna pyskować.... Czasami jak mi walnie tekstem to niewiem czy sie śmiać czy płakać... :/// tak sie rozgadał że nie raz go prosze żeby choć na chwile ucichł... mogłby gadac cały czas :))
A Kuba już ma 2 ząbki ... jest marudny bo u góry mu ząbki sie przebijają..... Rośnie jak na drożdżach.... cuiszki już nosi na 74cm..... ale za to ostatnio z waga mi stanoł.... lekarka mówiła że to przez ząbki no i ostatnio chorował mi troszke.... No ale teraz juz jest dobrze więc sądze że zacznie mi znów przybierac na wadze :)):))

edit A oto KUBUŚ!!!!!
 
Ostatnia edycja:
No remonick niestety kosztuje, nam niewiem czy na szcescie czy nie fundują wszystko rodzice, wkurza mnie to trochę bo tesciowie we wszystko sie wtracaja,wszystkim chcą rzadzic, co i jak ma byc zrobione a my nie mozemy nic powiedziec bo przeciez darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada, a do wyadania kasy jest duzo mininum 10 tyś. wiec siedzimy cicho. Mam nadzieje ze meble i sprzety bede mogla sama wybrac.... swoją drogą co im zalezy niewiem, moja mama nam daje po prostu kase i kupujemy co chcemy.
Co do brzusia, ja czuje sie bardzo dobrze nic mnie nie boli wlasciwie nawet nie czuje ze jestem w ciazy z porownaniu z pierwszą ciaża, tylko sennosc mnie dopada
 
reklama
Do góry