reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

a jakoś leci powolutku.. w piatek ide z małym do lekarza na kontrol.. zobaczymy ile juz ma.. a klocek jest juz :)
Olciu- a jak ci szło pozatym w pracy? chcialo ci sie robić? :)
 
reklama
A u mnie walka z zębami :dry:Dosłownie masakra, bo mały drze się i w dzień i w nocy i nie ma mu jak pomóc :wściekła/y: Smarujemy dziąsła dajemy leki przeciwbólowe i nic :confused:
Jedyny plus tej sytuacji, że drugi dzień nie chce smoczka :tak:
 
Hej dziewczyny..
A mnie rozkłada jakieś cholerstwo:wściekła/y::-(, boli mnie gardło i lekko ciąpie:-(..$#$^@#^^&@^ pogoda!!!
a jakoś leci powolutku.. w piatek ide z małym do lekarza na kontrol.. zobaczymy ile juz ma.. a klocek jest juz :)
Olciu- a jak ci szło pozatym w pracy? chcialo ci sie robić? :)
W pracy Sabinko super!!Bardzo miło mnie wszyscy powitali i pomagają przy każdym zapytaniu z mojej strony..Nawet tak dużo nie zapomniałam, więc nie jest najgorzej:-):-)..
A u mnie walka z zębami :dry:Dosłownie masakra, bo mały drze się i w dzień i w nocy i nie ma mu jak pomóc :wściekła/y: Smarujemy dziąsła dajemy leki przeciwbólowe i nic :confused:
Jedyny plus tej sytuacji, że drugi dzień nie chce smoczka :tak:
Biedny Bartuś..niestety, za bardzo pomóc się nie da - zęby muszą wyrosnąc:-(..
Moja za to ma jakiś katar - biednej w gardle się gotuje, a jak śpi, to lekko chrapie..:-:)-(Jakby szło wziąść wszystkie choroby i bóle dzieci na siebie, ale niestety:-(..
Buziaki
 
u nas też dziąsła.. maly dzis plakał póó dnia tak że ani cyca ani smoka nie chcial ale wkoncu sie zmeczyk wykąpałam nakarmiłam i spi .. bogu dzieki...
 
Cześć dziewczyny, przepraszam że ostatnio się tak mało odzywam, ale ja i Bartek jesteśmy chorzy :confused2: ja od 3 dni, a mały się chyba ode mnie zaraził i dziś obudził się o 4 z mega katarem , czerwonym gardłem i chrypką :-:)-(
na 15:30 idziemy do pediatry - naszej dzisiaj nie ma, ale jest jakaś nowa, zobaczymy.
a jeszcze wczoraj wszystko było z nim dobrze, bylismy na szczepieniu, Bartek rozwija się świetnie, waży 14 700.

Mało mówi, jak narazie tylko: mama, tata, autko, papa, ty ty ty, pipi ( na ptaszka ), cze ( czesć ), chcę, nie, tak, nie ma.
 
Witam
troszkę mnie nie było,
przed wczoraj bylam u lekarza mialam usg i wszystkop jest ok, niewiem czy to pisalam czy nie.
poza tym wczoraj bylam z małym, i bratem u lekarza bo brat [przyniosł ze szkoly rózyczkę i kacperek tez złapał, no ale juz schodzą krostki a na buzi nawet nic nie mieli, bardziej sie martwie o siebie bo rozyczka w caizy jest niebezpieczna no ale ja juz przeszlam rozyczke i bylam szczepiona kiedys, no i mnie nie wysypalo.
aa i w tej przychodni wczoraj ukradli nam wózek ... ale na szczescie wszystko dobrze się sko0nczylo bo obok budynku przychodni jets komisariat i niewiem czy ktoś się spłoszył przy wkladaniu do auta albo niewiem nie umiał złozyc i wozek został na parkingu.
Cala przychodnia z nami szukala tego wozka... ale się wystraszylam .. przeciez ten wozek ma byc jeszcze dla drugiego.

aa kacperek skonczyl dzis 11 m-cy kurczę kiedy to zleciało.. zaraz roczek trzeba się powoli przygotowywac

OLCIA - duzo zdrowka, a Bartus jak na swoj wiek duuzo mowi, no i ponoc chlopcy maja cieżźsza mowe, mojej kuzynki synek do 6lat bardzo malo mowil a teraz mowi juz normalnie, tylko poszedł do dziec.
Maxweel- Tobie tez duzó zdrówka,
Marzenko- u nas tez na zabki to nic nie pomaga, tzn ewentualnie na noc ibuprofen dla dzieci, a po 6h jak sie budził z krzykiem to czeopek z paracetamolem bo to ponoc trzeba na zmiane,
 
Adaa- dobrze ze nie złapałaś tego też. ale malaś farta z tym wózkiem że go odzyskałaś. :)
Olcia- dużo zdrowia dla małego :*
 
reklama
Do góry