reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
hej hej ja też jestem z zabrza termin mam na 10 stycznia jeszcze długa droga przed nami ale ciesze się z każdego dnia ostatnio coraz gorzej się czuje a jak wy znosicie ciąże. pozdrawiam wam serdecznie w te zimne dni oraz w:-)asze brzuszki
 
oo kolejna mama do nas dołacza :) super witamy. powiedz nam coś o sobie jesli chcesz oczywiscie :) z jakiej dzielnicy jestes ?
ja mam termin na 5 lutego ;) poza tym mam syna ktory w lipcu skonczy rok :)

Maxwell domyslam ze teraz chcesz chłopaka :D??
 
Hej laseczki:-)..Wróciłam z pracy i..właśnie zaliczyłam drzemkę - Marysia spała ze mną, więc luzik;-)
no wlasnie :D oby cie nie zwolnili kochana :* a co bys chciala mieć? chlopaka co?
Sabinko, tez mam taka nadzieję..Łudzę się, że niemiecka firma i do tego "prorodzinna", więc powinno być ok:sorry::eek::-).. A chciałabym..drugą dziewczynkę:-D:-D..
maxwel czy ty tez masz termin na luty :-D:-D:-D????
Tak Ada:-)!!Tak mi wychodzi mniej więcej po 20-tym lutym..a jak będzie, to się jeszcze okaże..
hej hej ja też jestem z zabrza termin mam na 10 stycznia jeszcze długa droga przed nami ale ciesze się z każdego dnia ostatnio coraz gorzej się czuje a jak wy znosicie ciąże. pozdrawiam wam serdecznie w te zimne dni oraz w:-)asze brzuszki
Witaj Ewelinko wśród nas:-)
oo kolejna mama do nas dołacza :) super witamy. powiedz nam coś o sobie jesli chcesz oczywiscie :) z jakiej dzielnicy jestes ?
ja mam termin na 5 lutego ;) poza tym mam syna ktory w lipcu skonczy rok :)

Maxwell domyslam ze teraz chcesz chłopaka :D??
Heheh, jw - wole dziewczynkę:-):-)
 
OO MYSLALAM ze bedziesz chciala parkę. No ja chce dziewczynkę mam nadzieje ze się uda. Chodz najwazniejsze jest zdrowko. Jeszcze może razem bedziemy rodziły :p
 
reklama
Do góry