reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

adaa- no to moze powiedz tesciowej co myslisz tyle mozesz zrobić i nie powinna sie czepiac tez maaz swoje zdanie.
Pati- on jest sliczny!! ahh juz 2 ząbki.. :) super mojemu idą i nie umią wyjść.. :(
 
reklama
mój już powiedział to powiedzieli "darowanemu koniowi się w zęby nie zaglada" mam nadzieje ze jednak przy tych wszystkich zakupach bedzie inaczej
 
u nas męczylismy się z ząbkami 3 miechy tzn zaczeły się "wykluwac" od 3 miesiaca wyszly dopiero w 6 dwa na raz, w tym czasie mały nam non stop chorował reszte ząbków tez ciezko znosil ale dalo sie jakos wytrzymac.
 
Halo mamusie gdzie się podziewacie??
Maxwell - jak się czujesz??
Seeya- no mamy już lipiej jak czujesz,że bedzie coś szybciej ??
Olcia- halo co u Ciebie dawno Cię tu nie było
Sugar- jak ząbki lepiej już?
Patrycja- co u Was :)

mam nadzieje ze za jakis czas znowu uda nam się zorganizowac jakies spotkanie moze tymrazem bez dzieci ;) zeby odpoczac :)
 
U nas ok wyjeżdżamy jutro z rana na wakacje :)):)):))
Młody marudzi strasznie :////
a tak z reszta to ok :)):)) prosze o głosy na Kubusia :)) Link pod sygnaturka
 
adaa- kochana mały nadal marudzi ale zalezy od dnia niekiedy mniej a niekiey wiecej.
Pati- milych wakacji.
zaglosowalam
 
Dziewczyny ja niestety nadal w dwupaku,chociaż lekarz stwierdził,że już bym mogła urodzić i zalecił wszelkie aktywności:) już umyłam okna,ale wciąż nic:( może jutro męża zmaltretuje:-)
 
reklama
Seeya musisz sie strasznie męczyć w te upały.... No ale mam nadzieje że po tym maltretowaniu męża coś sie ruszy :))
Dziewczyny mam pytanie.... Nie chciałaby któraś jakiś kosmetyków z FM???? Katalogi mogę wysłac na meila..... teraz produkty czyszczące do domu mamy w promocji i perfumy kwiatowe....
 
Ostatnia edycja:
Do góry