reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Ollcia to do ćwiczeń zrobili na przeciwko placu zabaw.....

to mi chyba coś na oczy padło bo nic nie zauważyłam :sorry:

Już wiem, dlaczego mała była taka marudna..Mała ma pierwszy ząbek!!!W sumie dopiero widać koronę ząbka, ale już jest:sorry::tak:..

Gratulacje :tak::tak:




Ja dzisiaj spotkałam się z Bodzinką, było fajnie, ale później Bartek odstawił cyrk - nie chciał w wózku, ani na nóżkach tylko na rączki i na rączki i połowę drogi go niosłam :eek:
ale zajrzałam mu później do buziola i też coś się wykluwa i wykluwa i wyjść nie może :baffled:
w czwartek idę z małym do lekarza bo od kilku dni ma takie luźne kupki, nie wiem od czego, może od tych zębów, ale tak profilaktycznie się przejdziemy ;-)
 
maxwell gratuluję ząbka:-)
ollcia myślę że luźne kupki to normalka w czasie ząbkowania:-)
mi brzuch coraz bardziej rośnie:-D i czuję się jak słonik:laugh2:
w parku Dubiela jeszcze nie byłam,troszkę daleko mam,wolę iść z synkiem do parku JPII,więc nie widziałam co tam zrobili.
 
witam was
ja,dalej,bez,spacji,moze,po,10,rozejrze,sie,za,jakims,serwisem,wiec,malo,siedze,przy,kompie
albo,jak,juz,korzystam,z,stacjonarnego.

w,ogole,jestem,taka,wsciekla....kolko,mi,sie,zepsulo,w,wozku,taka,czesc,przy,łożysku,pojechalismy,do,
viki,bo,tam,kupywalam,wozek,i,powiedzieli,ze,ogolnie,kola,nie,podchodza,pod,gwarancje,ale,chyba,w,tako,jumper,mozna,cos,zalatwic
i,mamy,czekac,do,2,tyg,na,telefon,a,juz,szukalam,wszedzie,nawet,zeby,kupic,gdzies,nowe,i,nie,ma,opcji....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:brak,slow,a,naprawic,sie,tego,juz,nieda
a,chcialam,w,niedziele,jechac,do,zoo,albo,do,wisly..az.mi,sie,plakac,chce,
a,nie,mam,od,kogo,pozyczyc,wozka:-:)-:)-(
jeszcze,dzis,idziemy,na,kontrole,do,laryngologa,z,malym,zobaczyc,czy,uszy,juz,wyleczone

Maxwell-gratulacje,u,nas,juz,4,zebole:-D

a,co,do,tej,,silowni,na,dubiela,to,dobrze,moim,zdaniem,ze,dzieciaki,na,tym,siedza,bo,wkoncu,co,one,maja,robic,jak,na,plac,zabaw,sa,juz,za,duze
;lepsze,to,niz,siedzenie,w,domu,i,w,koncu,to,,jakis,ruch;-)
 
reklama
Hej dziewczyny..jak po długim weekendzie?:-)
U nas minął pod znakiem imprez..
Marysi zaczął się wyrzynać drugi ząbek - druga dolna jedynka..mały królik bugs z niej teraz:-)..I apetyt dostała też niezły - wcina ze trzy flachy po 210ml, a dwie po 170ml, do tego pół słoiczka jabłuszka z czymś, np. z bananem lub brzoskwinką i taki niecały słoiczek (po koncentracie pomidorowym) zupki, którą gotuje jej babcia..:-)
W piątek byłam na spacerze i podeszłam do przychodni z Marysią, żeby ją zważyły..Mała waży 7500g..
Adddaaa, super się czyta Twoje posty:-D:-D..Co tam po wizycie u laryngologa słychać?
 
Do góry