reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

P.S.PRZEPRASZAM,ZE,ZAMIAST,SPACJI,UZYWAM,PRZECINKA,ALE,MALY,WYRWAL,MI,SPACJE....
He he, niezłe ziółko:-D:-D..
Mój mężuś wczoraj w ramach prezentu na naszą rocznicę, zabrał mnie na koncert Audiofeels - było super - nieźli są ci faceci:tak::-)..
Dziewczyny, może dzisiaj jakiś wspólny spacerek, np.w parku Dubiela???
Buziale..
 
reklama
ooo, córka marnotrawna :szok::-D:szok::-D:szok::-D


Karolek jest grzeczniutki :tak: i mam nadzieję że już się nie będzie Bartka bał :szok::-D:sorry2::sorry2::sorry2:
No ja też mam taką nadzieje;-);-)
Dzis pokazałam mu w necie fotke Dzidzi w 7 tygodniu a on.."Boje się! Potwór!" Hahahaaaaa
Ja się nie najlepiej czuje ale daje rade....
 
trochę za późno przeczytałam...:sorry2: jestem za spacerkiem, hmm, w przyszłym tygodniu mam czas od środy do piątku ale rano, a najbardziej pasowałoby mi po weekendzie majowym :tak:
To może po wekendzie majowym się dokładniej umówimy..:-)
No ja też mam taką nadzieje;-);-)
Dzis pokazałam mu w necie fotke Dzidzi w 7 tygodniu a on.."Boje się! Potwór!" Hahahaaaaa
Ja się nie najlepiej czuje ale daje rade....
Fajny ten Twój Karollo!!!:-D:-D:-D Dzieci są niesamowite i te ich hasełka - normalnie czasami wymiękam..Oboje z mężem mamy małych chrześniaków (Kamil ma niecałe 4 latka, a Tomuś 3 latka skończył niedawno)..
A gdzie się podziała reszta dziewczyn????
 
hej ja jechalam dzis obok i widzialam cos zoltego ale nie wiem co to bo jechaalam dosc szybko0.. a co to ? jakies nowe zabawki dla dzieci ?
 
Czy to dla dzieci trudno powiedzieć bo to jest sprzęt do ćwiczeń i dzieci są za małe zeby na tym ćwiczyc.... To jest mniej wiecej coś takiego jak na siłowniach
Jestem tylko ciekawa jak długo to postoi zanim to ukradną na złom....
 
reklama
My byliśmy ostatnio z małym w parku dubiela, ale doszliśmy tylko do placu zabaw gdzie oczywiście był przystanek na zabawę, dalej nie szliśmy ;-)
 
Do góry