reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
:-D:-D:-D:-D:-D Fakt!!Ale fajnie to ujęłaś!!:-)
I znów już po weekendzie:-(, byliśmy w sobotę na urodzinach u bratanka mojego S. (trzecich)..i Marysia urządziła taką histerię, że szok..po półtorej godzinie musieliśmy się ewakuować..Ale pierwszy raz mnie wystraszyła, w tej histerii najpierw kaszlała, potem się krztusiła i nagle wpadła w bezdech - masakra!!!:szok::baffled:
W ogóle ostatnimi czasy jest bardzo, bardzo marudna:-(...
A co u Was dziewczyny??Buziaki od nas:-)
 
Marysia pokazuje charakterek? :sorry2:

Bartek ostatnio zaczął wpadać w histerię jak tylko nie dostawał tego czego chce ale powoli zaczęłam to opanowywać :tak:
 
Marysia pokazuje charakterek? :sorry2:

Bartek ostatnio zaczął wpadać w histerię jak tylko nie dostawał tego czego chce ale powoli zaczęłam to opanowywać :tak:
No, niestety..moja mama się śmieje, że mam oddawane:baffled::sorry2:..
To jak radzisz sobie z histerią Bartusia?? Mała chciałaby 100% uwagi skoncentrowanej na niej, no i cały czas się z nią bawić..
 
hmm, ja po prostu wiem kiedy nadchodzi zły humorek i zawczasu staram się zwrócić jego uwagę na coś innego ;-) oczywiście nie zawsze się uda ale jakoś dajemy radę :-D

dzisiaj nauczył się słowa "chcę", przy czym wymawia je "cem" i na wszystko pokazuje paluszkiem i mówi cem :-D
 
Witam i ja:-)
Mój synek też właśnie przechodzi okres buntu(znowu:no:),a że jest duży to potrafi i zacząć przedrzeźniać:tak: i trzasnąć drzwiami:wściekła/y:Powinnam się relaksować i odpoczywać,bo od sierpnia znowu młyn:-D,ale przy nim nie mogę.Nie mam pojęcia kto go tego nauczył:baffled:
Pocieszam sie myślą,że niedługo powinno mu to przejść i znowu będzie aniołkiem:-D
 
Hejooo
Ale mnie tu dawno nie było:tak::tak::tak:
Witajcie mamuśki.
Ollcia, charakterek Bartuś ma:-D:-D:-D
A mój Lolo ma napady złego zachowania ale nie moge na niego narzekać. Tylko odpocząc się przy nim nie da.Och mógłby sie do przedszkola dostać...
 
witam was dziewczyny.
u nas masakra od kilku dni malemu ida gorne dwojki.Przez to,oczywiscie,dostal,zapalenia,ucha,i,gardla.Nie,spimy,od,kilku,dni.....
Mamy,tak,juz,drugi,raz,bo,to,samo,bylo,jak,dolne,zabki,szly.Bylismy,u,larygologa,prywatnie,naKlonowej,jak,lekarka,zajrzala,malemu,w,uszy,to,odrazu,przepisala,zaszczyki...
a,juz,wczesniej,lekarz,na,gardelko,zanim,umowilismy,wizyte,u,laryngolog,zapisal,nam,inne,leki,takze,tyle,kasy,poszlo,i,na,leki,itd..Mysle,ze,do,2,dni,zeby,wyjda,bo,juz,je,widac.

P.S.PRZEPRASZAM,ZE,ZAMIAST,SPACJI,UZYWAM,PRZECINKA,ALE,MALY,WYRWAL,MI,SPACJE....
 
reklama
Do góry