reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Maxwell Ta wkładka kosztuje 100 zł za włożenie chcą 250zł..... Mówiła mi lekarka ze wkładki sa nawet za 30 zł ale miała przypadki gdzie właśnie te tanie wypadały więc ich nie zakłada... A co to za komputer cyklu??? Jak on działa???
 
reklama
maxwell jak zobaczyłam cenę tego komputera cyklu to mało ze stołka nie spadłam:szok:
patrycja akurat o tej porze jechałam koło straży pożarnej i widziałam jak jadą do akcji:-) dobrze że to tylko ta kamienica i nikomu nic się nie stało.

My spędziliśmy weekend majowy na wsi,na wielkiej imprezie rodzinnej,ale tym razem mi się nie podobało,może dlatego że wszyscy się upili tylko ja nie:-D
I oczywiście latałam po lekarzach: gin,ogólny (bolało mnie gardło i gin kazał iść,chociaż nic nie wyszło w badaniu:baffled:) i dentysta.Teraz pomalutku przygotowuję się do wielkiego dnia:-D Wiadomo: wkładki laktacyjne,majtki jednorazowe,smoczki i te sprawy:-) W przyszłym tygodniu mam remont pokoju dziecinnego i chyba padnę przy sprzątaniu,już przy kąpaniu synka plecy mi nawalają:no: No jeszcze muszę wybrać wózek i łóżeczko,zapomniałam ile spraw trzeba załatwić przed porodem:-) Przynajmniej już przedszkole załatwiłam - 3 kroki od domu:-D

Zdrówka życzę i żeby w końcu pogoda była:-D
 
Czyli fajny weekend miałaś:-), jeśli mogę spytać, co kupiłaś chrześniakowi na komunię?

pieniądze dałam, a jako dodatek kupiłam zegarek :tak:

Hej Laski wróciłam do domu o 17...Masakra nogi mam opuchniete...ale wszystko załatwiłam... BYłam na wizycie u ginki i nie zbadała mnie bo mam @ :////
Ale porozmawiałyśmy o antykoncepcji...Poleciła mi wkładke w kształcie litery T ...Wszystko wytłumaczyła i podała ile by mnie to wyniosło - 350 zł
Niewiem zastanawiam sie jeszcze nad tym.... a Wy co o tym sądzicie?????

ja do wkładek nie jestem przekonana, mam znajomą która na wkładce zaszła w ciążę. Wiem że przy każdej metodzie może się zdarzyć, ale mimo wszystko jakoś się uprzedziłam.

Pati, tu Ci wkleję linka do stronki z tym urządzeniem: ja mam ten lady-comp..
Nowoczesna antykoncepcja - Lady-Comp, Baby-Comp, pearly

hmm, nie jestem przekonana że to może być aż tak pewne :sorry2: przecież komputery też się mylą...

maxwell jak zobaczyłam cenę tego komputera cyklu to mało ze stołka nie spadłam:szok:

no, masakra :sorry2:
 
NOno ładna cena ://////
Witam Was Zabrzanki :)))
Ja dzis miałam masakryczną nocke co godzine wstawałam do Kuby.... Ledwo żyje :////
 
Dziewczyny zastanawiam sie ostatnio nad tą niby katastrofa w Smoleńsku..... Dlaczego Polska nie przejmie śledztwa??? Dziwne to jest jak dla mnie... A wiecie ze ten rosjanin co nagrał 1 film po katastrofie nie żyje?? Zistał napadniety i ugodzony nożem... Przypadek??? Teraz juz nie wierze w takie przypadki... Przed chwila natrafiłam na ten film... Zobaczcie i same oceńcie....
[video=youtube;HqMkqyAFob0]http://www.youtube.com/watch?v=HqMkqyAFob0&annotation_id=annotation_675058&feature=iv[/video]
 
Hej dziewczyny:-):-)
Cena faktycznie masakryczna, choć mój S. zbił 200zł z tej ceny przy zakupie..ale doszliśmy do wniosku, że to inwestycja na przyszłość - urządzenie działa przez 10 lat..jakby policzyć np. tabletki hormonalne około 40 zł/miesiąc, to i tak się opłaca, a zdrowsze na 100%:-)..
Seeya, wiecie już, co będzie - chłopczyk, czy dziewczynka? Imię wybrane?:-):-)
Ollcia, pytałam, bo my wybieramy się 30 maja na komunię - w sumie Emilek nie jest chrześniakiem żadnego z nas, ale tak orientacyjnie się wypytuję o prezenty;-):-D..
Marzenka, to udanej imprezki!!!!:-)
Pati, to co się działo, że Kubuś tak niespokojnie spał?
Kurcze, tak w ogóle to jakiś wirus panuje..chrześniak mojego S. wylądował wczoraj w szpitalu z zapaleniem krtani:-(, biedaczek charczał tak, że masakra:sorry2::-(..
 
Nie mam pojęcia co mu było... Teraz jest tak samo...może brzuszek ?? niewiem kupki robi normalnie ....
 
reklama
Do góry