reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
ja tez bym z wami sie chetnie spotkala, ale teraz jestem z malym w szpitalu, maly przez czeste wizyty w przychodni zlapal rota... masakra ale juz znim lepiej mam nadzieje ze wkoncu skonczy sie to pieklo i bedziemy wdomu..
3majcie za nas kciuki

kurde tez mi sie tak wydawalo z tym rota jak mi pisalas ze ma biegunke rota wirus ma czas inkubacji ponoc do 3 tygodni ! czyli tyle sie wyluwa !
 
Nieźle:szok::-(...Oby maleństwo Adddyyy szybko wyzdrowiało!!!

ojj tez mam taka nadzieje ! ale ogólnie trzeba pamiętać ze rota wirus u dzieci to nic innego jak u nas grypa żołądkowa- za pewne dostaje leki na powstrzymanie biegunki ,jakas sol fizjologiczna do picia zeby elektrolity i mineraly byly na "normlanym" poziomie - ja dość dużo o tym rota wiem bo jak nasze dziecko leżało w szpitalu to większość dzieci miało rota :( w wakacje to 80% maluchów noworodków choruje .

a własnie - jedna z was chodzi na basem - powiedzcie mi czy ja mogę isc z nieślubnym i dzieckiem na basem ale nie na te zajęcia z dziećmi tylko tak ?
 
ogólnie chyba możesz tylko musiałabyś się dowiedzieć kiedy ten mały basen z ciepłą wodą jest zarezerwowany dla szkółek pływackich dla maluszków, bo wtedy niestety nie wejdziecie do niego.
No i musiałabyś zapytac czy poza zajęciami woda też jest ogrzewana.
 
Ola, powiem Ci szczerze że wolałabym przyszły tydzień... i wtedy od wtorku do piątku każdy dzień mi pasuje. Może jeszcze zadzwonię do Marzeny i zapytam czy też miałaby ochotę na spotkanie. Co Ty na to?
 
Witam:) Troszkę się nie odzywałam,ale mam wysokie leukocyty i biegam po lekarzach,przy tym się denerwuję,bo jak nie wykryją o co chodzi,a wzrosną mi bardziej-to jeszcze mnie gin w szpitalu połozy:-( Dzis byłam u ogólnego,lekarka skierowała mnie na posiew,do laryngologa(jakby nie wiedziała jakie są kolejki-nawet 3 miesiace trzeba czekać:szok:) i do dentysty:oo:.Którys musi znaleźć źródło infekcji.
 
reklama
Witam:) Troszkę się nie odzywałam,ale mam wysokie leukocyty i biegam po lekarzach,przy tym się denerwuję,bo jak nie wykryją o co chodzi,a wzrosną mi bardziej-to jeszcze mnie gin w szpitalu połozy:-( Dzis byłam u ogólnego,lekarka skierowała mnie na posiew,do laryngologa(jakby nie wiedziała jakie są kolejki-nawet 3 miesiace trzeba czekać:szok:) i do dentysty:oo:.Którys musi znaleźć źródło infekcji.
O shitt, biedna:-:)szok:..trzymam kciuki, żeby szybko Ci wykryli, o co chodzi z tymi leukocytami i żebyś nie musiała iść do szpitala..
 
Do góry