reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Młodziutka??? hmmm... tak bym tego nie ujeła raczej BARDZO młodziutka :) Ale mimo młodego wieku nie czuje sie wcale młodo. Wręcz odwrotnie :/

hehe :) nie ma co narzekac :) ja tam sie caly czas czuje mloodo :) tylko ze moze bardziej dojrzała i odpowiedzialna :) i wiek nie ma znaczenia, wazne jest to jakimi jestesmy mamami :) ja jestem szczesliwa, gdybym jeszcze zrzucila kilka kilo ohh :D do slubu zrzuce :)

aa co do tego klubu mam to to jest zabrzanski klub nie tylko dla biskuopic , ja czekam tylko az sie cieplo zrobi i maly przestanie chorowac to moze na to pojde :)
tylko jak narazie to bialo za oknem :((
 
reklama
hehe :) nie ma co narzekac :) ja tam sie caly czas czuje mloodo :) tylko ze moze bardziej dojrzała i odpowiedzialna :) i wiek nie ma znaczenia, wazne jest to jakimi jestesmy mamami :) ja jestem szczesliwa, gdybym jeszcze zrzucila kilka kilo ohh :D do slubu zrzuce :)

Powiem Ci ze nie czuje sie bardzo staro ale nie czuje sie młoda na swój wiek.... A co do dojrzałości i odpowiedzialności to masz racje... rodzina i znajomi mowią ze przez dzieciaki bardzo dojrzałam.... co do kilogramów to mam taki sam problem ale także do ślubu zrzuce ( ślub najpredzej w przyszłym roku) hahahahahahaha... Tak poważnie to do wakacji musze to zrzucic zeby moc sie jakos po ludzku ubrac.
 
no wlasnie ja tak samo :) tzn nie mam jakos duzo do zrzucenia, ale ja mam inny problem lenistwo!! :D wystarczy ze zrzuce no z 7 kg i bedzie ok :) aa 10 to juz super
aa wogole Patrycja napisz nam cos troszke wiecej o sobie skad jestes ? tzn jaka dzielnica bo to przewaza osidle warynskiego chyba :) ja jetsem z zaborza, i jak ma sie twój Kubuś
 
Ja jestem ze ścisłego centrum... okolice parku Dubiela...
Moj Kubuś miał dzis problem z kupka ale jest juz lepiej.... Teraz śpi wiec wykorzystuje to i prasuje no i zaglądam tu do Was :)))
 
Hej dziewczyny:-)
Z tymi kg mam ten sam problem..:tak:Chciałabym do lata zrzucić z 10 kg, ale..jestem leniwa i za bardzo lubię słodycze:wściekła/y::-)..
Adddaaa, kiedy ślub planujecie? Patrycja, a Wy?:-) Fajnie..mój ślub już dawno (2 lata temu) za mną..:-p
Z osiedla Waryńskiego, to jestem tylko ja:-D;-)..a tak inne dziewczyny porozrzucane po całym Zabrzu:-)..
Ok, też wracam do deski do prasowania..czasami mam wrażenie, że nie robię nic innego, tylko piorę i prasuję:szok::tak:..
 
Ja bym chciała zrzucić jeszcze 5-6kg :tak:
No i tak jak mówi Maxwell - żadna tam przewaga Waryniola :-p zdaje się nawet że chyba niedaleko siebie mieszkamy , Adddaaa:confused::confused: czy coś mi się pomieszało?
 
A nie, teraz doczytałam że z Zaborza jesteś, hmm.. no ale kojarzy mi się że któraś mieszkała w okolicach MOSIRu.
 
Ja jestem z zaborza, ale tez czesto jestem w okolicach rosvelta bo tam mam tesciow a slub ma byc w grudniu, a ja bym wolala w wakacje sama nad morzem z moim i kacperkiem, ale m woli inaczej i jeszcze rodzina, no coż :) za to wakacje nad morzem i tak bedziemy :)wkoncu maly musi sie jodu nawdychac,
a co do prasowania to ja jak kacpeerek byl maly to prasowalam tylko pieluszki i tylko te ubranka ktore sie bardzo pogieły w praniu, naprawde rzadko, wolalam czas gdy kacper spal przeznaczyc na odpoczynek czy ew. szybkie sprzatanie wkoncu wypoczeta mama to szczesliwa mama :)
 
reklama
Moja teściowa jest z Zaborza..:)
My także wybieramy się z Marysią nad morze w te wakacje..myślimy o wrześniu, ale jeszcze nie wiem dokładnie, w które okolice..
A Wy macie już Adddaaa jakieś konkretne plany wakacyjne?
 
Do góry