reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Witam Zabrzanki!!!
Ja również jestem z Zabrza troche was podczytywałam ale jakos nigdy nie napisałam sama niewiem czemu...
 
reklama
Witam:) Troszkę się nie odzywałam,ale mam wysokie leukocyty i biegam po lekarzach,przy tym się denerwuję,bo jak nie wykryją o co chodzi,a wzrosną mi bardziej-to jeszcze mnie gin w szpitalu połozy:-( Dzis byłam u ogólnego,lekarka skierowała mnie na posiew,do laryngologa(jakby nie wiedziała jakie są kolejki-nawet 3 miesiace trzeba czekać:szok:) i do dentysty:oo:.Którys musi znaleźć źródło infekcji.

kurcze :-( oby szybko udało im się znaleźć przyczynę :-(

Witam Zabrzanki!!!
Ja również jestem z Zabrza troche was podczytywałam ale jakos nigdy nie napisałam sama niewiem czemu...

witaj :tak::tak::tak:
 
Witam Zabrzanki!!!
Ja również jestem z Zabrza troche was podczytywałam ale jakos nigdy nie napisałam sama niewiem czemu...

Cześć Patrycja, miło nam Cię poznać:-)!!
Ciekawe , co słychać u Myszencji - czy już urodziła..Miała jakoś termin na początek marca..
Ollcia, a Ty się zapisałaś na te zajęcia z Bartusiem - co wspominałaś ostatnio?
 
Ostatnia edycja:
witam dziewczyny od poniedzialku jestesmy w domy wypisalismy sie na wlasne zadanie, bo maly byl juz zdrowy i czekalismy tylko na wynik z sanepidu ale przeciez czekac jzu mozemy w domu, mowie Wam szpital na 3go maja (przynajmniej odddzial gastroenterologi) to wielka porazka!!!! wszystkie odcienie szarosci, pokoj obity blacha, zimno, brak cieplej wody, masakra, do tego pierwszej nocy nie mialam nawet gdzie spac,
aa z tym rota to jak tam trafilismy maly mial badanie to nie wykryto mu tego swinstwa, a ze wszystkie dzieci w pokoju to mialy to i kacper zlapal, ,u kacpra biegunka byla przez bakterie jakas tam, a doszedl ten piepszony rota, lezala ze mna babka ktora tydzien wczesniej zaszczepia swojego maluszka na rota wydala duzo kasy, a dziecko zlapalo...
my teraz musimy malego zaczepic na pneumokoki i menigokoki, zeby nie mial jjuz problemow z uszami,

seya- my bylismy przedwoczoraj z malym u laryngologa, ale prywatnie na klonowej 15e/5 u dr.Codogni bo wizyte mielismy u niej zapisana dopiero na maj, a my wszystko musimy z malym na juz, jeszcze zostal nam teraz alergolog,
kacper wraca do formy, tzn proboje raczkowac i siakos mu to idzie :)
Patrycja witaj!czy ty tez jestes mlodziutka mama ? tzn tak wywnioskowalam z nicku :)
 
Ostatnia edycja:
Adddaaa, współczuję przejść... to przykre że takie maleństwo już się tyle nachorowało :-(
Ale dobrze, że już wróciliście do domku.
 
Witam - dziewcyzny jak to z tym basenem ? można chodzić nie na zajęcia tylko tak dla zdrowia w sensie nie na zajecia z jakas kobieta ? macie tam numer telefonu ?
 
reklama
ogólnie chyba możesz tylko musiałabyś się dowiedzieć kiedy ten mały basen z ciepłą wodą jest zarezerwowany dla szkółek pływackich dla maluszków, bo wtedy niestety nie wejdziecie do niego.
No i musiałabyś zapytac czy poza zajęciami woda też jest ogrzewana.

jakoś nie widziałam tej odpowiedzi - sorki. wydaje mi sie ze woda ta jest cały czas podgrzewana bo taniej wychodzi podgrzewać caly czas niz okazjonalnie. bede musiala przedzownic i do gliwic i do rudy !
 
Do góry