reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej Dziewczyny:-)
Jakoś znów cichutko się tu u nas zrobiło..
Ollcia, Marzenka, co do tej kawki - może w przyszłym tygodniu?:confused: Teraz do niedzieli za bardzo nie mam czasu, ze względu na chrzciny małej (będą właśnie w tą niedzielę):tak:, w sobotę czekają nas jeszcze nauki przedchrzcielne:crazy:, to nic, że oboje z mężusiem mamy chrześniaków..
Może i inne dziewczyny mają ochotę na kawusię u mnie?:-p:-)Zapraszam..
 
hej dziewczyny:) trochę się pogubiłam w tym nowym forum:) w poniedziałek byłam na usg i się nie dowiedziałam co tam w środku siedzi :( wolałabym wiedzieć,bo po co mam trzymać w szafie ciuszki i dla chłopczyka i dla dziewczynki?syna to energia już normalnie powala na kolana,jęczy,marudzi i w ogóle sie awanturuje.myślałam że koniec zimy i powychodzimy w koncu na hustawki,a tu dziś przed chwilą śnieżyca za oknem:) a teraz znów słoneczko:)zwariować mozna:) pozdrawiam,życze zdrówka maluszkom:)
 
Hej Dziewczyny:-)
Jakoś znów cichutko się tu u nas zrobiło..
Ollcia, Marzenka, co do tej kawki - może w przyszłym tygodniu?:confused: Teraz do niedzieli za bardzo nie mam czasu, ze względu na chrzciny małej (będą właśnie w tą niedzielę):tak:, w sobotę czekają nas jeszcze nauki przedchrzcielne:crazy:, to nic, że oboje z mężusiem mamy chrześniaków..
Może i inne dziewczyny mają ochotę na kawusię u mnie?:-p:-)Zapraszam..

mi raczej pasuje :tak: tylko w poniedziałek , wtorek i środę mogę popołudniu, natomiast w czwartek i piątek tylko przed południem:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
ja tez bym z wami sie chetnie spotkala, ale teraz jestem z malym w szpitalu, maly przez czeste wizyty w przychodni zlapal rota... masakra ale juz znim lepiej mam nadzieje ze wkoncu skonczy sie to pieklo i bedziemy wdomu..
3majcie za nas kciuki
 
reklama
Hej Dziewczyny:-)
No i my już po chrzcinach..Na dzień dobry było mnóstwo nerwów, bo przed mszą Seba miał iść do zakrystii pokazać karteczki, ze byliśmy dzień wcześniej na naukach..no i poszedł.
A oni tam w szoku, że jakieś chrzciny maja być(!!!!!!!!)..masakra:baffled: Seba im na to, że
on prędzej nie wyjdzie, póki się to nie wyjaśni..na szczęście ochrzcili małą..
Ale stwierdziliśmy, że następne uroczystości, jak np.roczek, czy chrzciny drugiego
dziecka, to już na pewno nie w tym kościele..
W restauracji super!! Pyszne żarełko, pyszne ciacha i tort, miła obsługa..Więc polecamy restaurację Point na ul.Franciszkańskiej:tak::-D:tak:!!!
W domu byliśmy koło 19.00..Mała dostała samą kasę od wszystkich (plus
od prababci dodatkowo złoty łańcuszek z medalikiem)..Stwierdziliśmy, że założymy
Marysi z tych pieniędzy lokatę..:cool2:

To jak z ta kawką - czwartek czy piątek?:confused::-)
 
Do góry