reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
Hej
żyję, komputer nam siadł i dopiero wczoraj kupiliśmy nowy. No i dzisiaj można coś podziałać.
W weekend młodszy dostał kataru i był taki marudny, ze tylko mama i myślałam, że po tych dwóch dniach noszenia to padnę :confused2:
A tak to spacerujemy i jakoś leci, a w sobotę mamy gości :rofl2:

Kasiurek trzymam kciuki żeby wszystko było ok :tak:

Pozdrawiam
 
Hej:-)
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu..Mała była bardzo dzielna:-)..
Waży już 5600g:tak:, moja mała papulka..Gadatliwa jest też strasznie - moja mama wymyśliła (a właściwie podchwyciła od małej) ksywkę - bo Marusia dość często powtarza Gigi..no i została Gigi:-D:-D Wychodzi jej też ( pewnie jeszcze nieświadomie) "am", "ne ne", "ma ma":tak::-D..

Kasiurek, i jak po KPN??:confused2:
Seeya, słodziutki Twój synuś!!Mały pomocnik Ci rośnie:-)
Marzenka, jak po urodzinkach?? Ja na temat moich usłyszałam, że: "Trójka z przodu - zmiana kodu", cokolwiek to znaczy..:-D
Ollcia, a jak u Ciebie? Dalej zamęczasz się tamtą dietą?
Buziale
 
To ładnie waży już Marysia :tak:
Ja narazie nie jestem na diecie, ostatnio byłam na diecie turbo, ale tej dietki raczej nie można nazwać katowaniem :-p je się 6 razy dziennie i same pyszności :tak:
ale teraz się nie dietuję, zresztą miesiąc marzec też dietkom nie sprzyja, 13 marca jedziemy na turniej bowlingu i darta, a 23 marca mamy rocznicę ślubu i wybieramy się na jakąś pyszną kolację do restauracji :tak:
Bartek to coraz większy łobuziak, normalnie ma tyle energii że zastanawiam się czasami czy on gdzieś po kątach kawy nie pije :szok: wszędzie go pełno, wszystkiego musi dotknąć, zwalić, rzucić. Ahhh :-p
Kiedy się spotykamy, dziewczyny?
 
Witam !!!
w KPNie wszyscy zachwyceni tym co natan umie i tym jak wyglada i ile wazy, mial usg główki wyszło ze ma torbiel przegrody przezroczystej - ale to jest wynikiem krwawienia b=co mial po urodzeniu ! Ogólnie jest tak ze ten torbiel w niczym nie przeszkadza !
I Podobno duzo ludzi ma te torbiel w głowie reszta wynikow w granicy wiec jest dobrze uffffffffffffffffffffffffffffffffff


jak bedzie cieplo to idizemy na wanne ;] a ozniej na basen
 
reklama
Do góry