reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Yzoja witam wśród Zabrzanek :)
jesteśmy rówieśniczkami i w dodatku obie mieszkamy tu króciutko ;-)

rozgość się i zostan z nami na dłużej!

Rodako coś się długo nie odzywasz! Z mamą wszystko okej? Jak Laurusia? Co słychac w ogóle :)

Maxwell mam nadzieję, że nie jesteś rozczarowana.

I... UWAGA!!!!
Mój małżonek zabrał mnie dzisiaj na romantyczną kolację...
do McDonalda :-)
 
reklama
Hej hej!!
Ogłaszam wszem i wobec, że Eve jest super fryzjerką - ja jestem zachwycona kolorkami, które mi dobrała!!!;-) Dzięki kochana!!! Mam nadzieję, że się nie wystraszyłaś moich potworków:-p:-)
Czyli jednak była romantyczna kolacja w Mc':-D
Yzoja - fajne imię ma Wasz syn..ciekawe..:tak: Ja jestem "ciut" starsza, bo mam 32 lata, 4 lata jestem mężatką i tyle też mieszkam w Zabrzu, bo ogólnie to pochodzę z Leszczyn (koło Rybnika). Mam dwa potworki, moje M&M, dzieli je równo dwa lata i 5 dni;-) Teraz byłam na macierzyńskim, a w czwartek wracam do pracy - pracuję w Gliwicach w rozliczeniach..
Hm..i na razie tyle;-)
Miłego dnia dziewczyny!!!
 
witam dziewczynki ;)
Przepraszam, ze dawno się nie odzywałam, ale ostatnio mam taki czas, ze sama nie wiem jak się nazywam ;/ Generalnie z mamą coraz lepiej ;) Dziękuję za trzymanie kciuków i miłe słowa ;* jesteście kochane. Czas spędzam albo w pracy, albo u rodziców pomagam w domu lub na działce, bo mama nic nie może robić. Teraz zrobiłam sobie przerwę w pakowaniu, w piątek z samego rana jedziemy na wakacje nad Solinę na ok 10 dni ;) już nie mogę się doczekać, jestem mega zmęczona i mega niewyspana ;/ zdecydowanie muszę odpocząć.

Yzoja witam na forum ;) bardzo oryginalne imię dla synka ;) Ja mam 29 lat (też jestem z grudnia) ;) mieszkam od 2 lat na helence (jak Eve), wcześniej mieszkałam na osiedlu Kotarbińskiego/Waryńskiego (jak maxwell). Mam cudowną córcię Laurę, 28 czerwca skończyła 2 latka :) a ja jestem pielęgniarką ;)

Maxwell mówisz, że Eve jest niezła?? super, ze jesteś śliczniutka ;)

Ewe robiłaś Maxwell włosy w domu?? (u niej? u Ciebie?) i jak staweczki u Ciebie? Jeśli masz do pobrania jakieś badania przed kontrolą lekarską to u nas na osiedlu jest punkt pielęgniarski gdzie można sobie pobrać badania ;) polecam ;) na jordana, między knajpą z zielonymi szybami, a fryzjerem chyba.
A mąż, romantyczny nono ;)

ależ mi się nie chce pakować... ;(
 
Dziewczyny uwaga, chwalę się:zawstydzona/y::-):-D
Sprzedaliśmy nasze mieszkanie!!!!!!!
Znalazła się kupczyni (jest takie słowo?) - wczoraj podpisaliśmy umowę przedwstępną..teraz ona załatwia sobie kredyt, a my zaczynamy szukać nowego:-) Mamy już 3 upatrzone..w każdym razie musimy nasze mieszkanie opuścić do 30 października - wg umowy..
Rodako - niezła jest, niezła:-p:-) A była u mnie w domu, więc full wypas;-):-) Super, że z mamą lepiej..aleź Ci zazdroszczę tego wyjazdu nad Solinę!!!Uwielbiam tamte okolice..byliśmy tam hm..3 lata temu (byłam w ciąży z Marysią wtedy)..
A co slychać u reszty naszych dziewczyn?:-)
Miłego dnia!!
 
Hej dziewczyny! Potem Was nadrobię. Chciałam tylko dać znać, że jestem w szpitalu na Traugutta. Trafiłam tu z krwawieniem i bólem brzucha. Mam odklejającą się kosmówkę, małego krwiaka i niestety dzieciaczek jest według usg mniejszy niż być powinien :( na razie mam nakaz ciągłego leżenia. Będę się odzywać. Buziaki!
 
Hej:-)
Ja po pierwszym dniu pracy:-) Było spoko, nawet dużo pamiętam (nie było mnie prawie 1,5 roku)..
S. na tacierzyńskim, więc luzik:-)
Eve, oj, nie fajnie..trzymaj się tam i ściskaj mocno nogi!!Bedzie dobrze!!!!!
 
Maxwell ściskam najmocniej jak się da! :) Opowiadaj jak Cię przyjęli w pracy! Jak dzieciaczki z tatusiem? :)

Rodako rzeczywiście byłam u Mawell w domu :) a staweczki zależą od tego co chcesz mieć zrobione i jakie masz włosy. Pisz na pw, na pewno odpiszę :)
A wiesz, że nie wiedziałam, że na helence jest punkt pobrań! a zawsze jeździłam do mikulczyc do tego śląskiego laboratorium analitycznego :zawstydzona/y:
a nie wiesz może jak tam cenowo wygląda?

ja niestety nadal w szpitalu, ale kontakt ze światem jest więc nie ma tak źle :)
 
Eve, przyjęli mnie super!!!Teraz mam hm..okres ochronny, przypominam sobie, co i jak, choć i tak jestem w szoku, że aż tyle pamiętam po prawie 1,5 roku nieobecności..
A Seba z dziewczynami - na razie spoko;-) Martę zawozi na 8.00 do żłobka i jest z Marysią..a potem o 12.00 odbiera malutką, a ja jestem w domu o 13.30:-)
Mam nadzieję, że Ci się wszystko uspokoi i puszczą Cię do domu, bo nie ma jak w domku:-)
Rodako, a kiedy jedziesz nad Solinę?
 
Hej dziewczynki ;)

Wróciłam już we wtorek, ale dopiero dzisiaj znalazłam chwilę, bo ta sterta prania, sprzątania, prasowania, gotowanie i takie tam. M ciągle w pracy, wraca koło 22 a na rano znów... bidul ;(
Byliśmy nad zalewem solińskim i muszę powiedzieć, ze piękne miejsce. Spokojnie, piękne widoki, wycieczki, fajna woda, słoneczko, wieczorne imprezy ;) było super, tylko za krótko :p

Maxwell powodzenia w pracy ;) super, ze ładnie Cię przyjęli ;) to miłe ;D

ewe oczywiście, że wiem jakie są ceny ;P z tego co pewnie Cię interesuje: morfologia: 7zł, mocz:10zł. Napisz co konkretnie Cię interesuje ;) polecam ;) zapisujesz się i przychodzą do domu Ci pobrać krew :) wyniki kolejnego dnia. W wakacje pobieranie jest w poniedziałki, środy i piątki, a wyniki można odbierać każdego dnia ;)
Kochana jak tam zdrówko?? jesteś jeszcze w szpitalu czy może już w domku??? Trzymam kciuki by było jak najlepiej!! Buziaki!
 
reklama
Do góry