reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej
biggrin.gif

Tatuś z prezentu zadowolony (kupiłam mu w imieniu dziewczynek Hugo Bossa -Man)..
wink2.gif
Marycha nie chciała oczywiście mu go oddać
laugh.gif

A co u Was dziewczyny, jakie plany weekendowe?;-) My dzisiaj na spokojnie, S. na spacerku z dziewczynkami, ja posprzątałam, właśnie chodzi pralka..a jutro do mojego taty na Dzień Ojca (dzisiaj moja mama ma nockę w szpitalu)..
Miłego dnia:-)
 
reklama
Hej Wam! :-)

U mnie weekend masakrycznie zakręcony! goście, goście i jeszcze raz goście :) ale muszę się Wam pochwalić! W piątek byłam z mężem w M1 w JYSKU, a jak wiadomo niedaleko stamtąd do Deichmanna :) Weszłam tylko rzucić okiem na buciki i jedne sandały wpadły mi w oko i to za jedyne 49 zł. Jednak mimo wszystko szkoda mi było pieniążków, bo sandałów mam chyba z 5 par. Poszła zobaczyć jakie są teraz modne półbuty, szukam wzrokiem męża a ten co? Stoi przy kasie z buciakami! TAAAAK! Z moimi pięknymi sandałkami :) Stwierdził, że to spóźniony prezent na dzień matki ( w dzień matki robiłam pierwszy test i wyszedł negatywny) :)

A jak u Was weekendzik minął?
 
Hej:-)
My po pierwszym dniu w żłobku Martusi. Rano była dzielna ni nie płakałą, ale za to o tej 12.00 odebrałam ją chlipiącą..Bilans po żłobku - dwa siniaki na czółku..ponoć gdzieś nie wyrobiła na podłodze..No i w łóżeczku im nie chce leżeć (ale w domu też za bardzo nie)...
Marysia się dostała do przedszkola!!!!Tego numer jeden na naszej liście..Byliśmy na liście rezerwowej, no i okazało się, że utworzyli dodatkową grupę :-):-)Do środy mamy podejść i odebrać jakieś papiery..:-):-) Ale się cieszę!!!
Eve, no super masz mężusia!!!Ładnie się zachował ze spóźnionym prezentem;-):-)
 
hej dziewczynki

Przepraszam, że mnie nie ma ostatnio, ale jak pisałam moja mama jest w szpitalu. Wczoraj miała operację, bardzo źle się czuła. Siedzę przy niej kiedy tylko mogę, pozamieniałam dyżury, mąż też pokombinował w pracy by siedzieć z Laurą. Jak się tam poprawi to się odezwę.
buziaki.
 
Rodako, dużo zdrówka dla Twojej mamy!!!
Eve, jak mdłości, przeszły?
U nas oki, Marta jak na razie w żłobku oki..wczoraj po południu odebrałam Marysię od rodziców, więc dzisiaj rano byłyśmy zawieźć Martę razem..Na szczęście obyło się bez histerii, czego sie obawiałam ze strony straszej..
Miłego dnia dziewczyny
 
Maxwell niestety nie przeszły:( staram się jak mogę, jem często, ale mało, pije te specyfiki itp ale to nic nie daje. Jak przychodzi godzina 22 to umieram. Wiszę nad ubikacją i czekam i czekam :) Ostatnio nie wymiotuję, ale jest i tak niedobrze, że ciagle mam wrażenie, że to już :)

A ja zaraz muszę się zbierać do pracy. A tak mi się strasznie nie chce:( jakoś ostatnio lenia mam! A ile śpię... o mamusiu! Wczoraj połozyłam się spać cos koło pólnocy i dzisiaj obudziłam się dokładnie 11.35!:szok: Nawet mąż, który wrócił z nocki nie był w stanie mnie obudzić :)

Miłego dzionka ;**
 
reklama
Do góry