reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

hej dziewczynki ;)

Dziękuję za dobre słowa w sprawie mamy. Już po operacji i lepiej jest z każdym dniem, ale poniedziałek był koszmarny, baaardzo mama cierpiała, podawali jej p/bólowo morfinę 2x, bidulka moja. Dzisiaj jest już lepiej, już dostała zupkę mleczną do jedzenia ;)

Moja Laurunia kończy dzisiaj 2 latka, powiem Wam, ze to najpiękniejsze 2 lata w moim życiu ;)

eve korzystaj, korzystaj kochana ;D ja spałam ciągle w ciąży, faajny czas ;) chociaż moja Myszka od początku pięknie spała w nocy i śpi do dzisiaj ;) mojej koleżanki córka natomiast, która w lipcu kończy 2 lata do dzisiaj budzi się na mleko o 22, 3 i 6/7. Masakra. Laura jak skończyła kilka miesięcy przestała jeść w nocy i do dzisiaj przesypia noce do 8/9 rano ;) Mój Skarb.
ps. wiesz co jeszcze robiłam w ciąży? Pisałam pamiętnik, opisywałam każde badanie, pierwsze kopnięcie, pierwszy ruch, swoje nerwy i radości. Cudna pamiątka ;)
Do jakiego lekarza chodzisz??
 
reklama
Maxwell wyślę Ci priv z nr tel i takimi tam w razie czego :)

Rodako super, że z mamą już lepiej. I tej szpitalnej zupki mlecznej strasznie jej współczuję. Pamiętam jak ja po operacji takową dostałam. Smakowała jak woda z łyżką mleka. a fuuuj!
Wszystkiego najlepszego dla Laurusi z okazji urodzin! Oby zdrowo rosła!
Ja pamiętnik tez chciałam pisać, ale myslę, że narazie to bez sensu. Chyba bym nie chciała zeby moje dziecko przeczytało: 8 tydzien 1 dzień: Ależ mi dzisiaj niedobrze! Zaraz będę wymiotować! :-D
Zacznę chyba od 12 tygodnia tak myslę. Test pozytywny zostawiłam więc bede też mogła wkleic :)
A do lekarza chodzę do kędzierzyna koźla do mojej starej lekarki. Chciałam iśc tutaj do tej z helenki podobno sławnej, ale się nasłuchałam od znajomych na jej temat i mi ochota odeszła. Potem chciałam iść do Binkiewicza, bo jest ordynatorem w Pyskowicach, a tam chciałabym rodzic, ale odstrasza ceną! 150 zł za wizytę! U mojej płacę 50 zł z wszystkim! Wiem, ze muszę jeszcze dojechać, ale plus jest tego taki, że przy okazji mogę do mamusi nadjechać, a widujemy się niestety rzadko :(

a skoro wszyscy się chwalą to i ja! Mamy dzisiaj z mężem równo 2 miesiące po ślubie :-)
 
Hej hej:-)
Ale moje dzisiaj marudy:szok:
Marta, rozumiem, idą ząbki, ale Marysia??Palma piere równo..
Eve - dzięki, na pewno skorzystam!!! Gratuluję okrągłej rocznicy:-):-)
Rodako, super, że z mamą już lepiej;-) Buziaczki i najlepszego dla Laurki na jej urodzinki!!Dwa latka to już niezły wiek;-):-)
 
Hej dziewczyny;-)
Jak po piekielnym weekendzie? Ale był skwar, co nie? No i niezła burza:-p:-)
Ja weekend zakatarzona, więc nic przyjemnego, dziewczynki tez miały katarek, ale im przeszło szybko..za to ja nadal kicham i smarkam:-:)-:)wściekła/y:
Miłego dnia!!
 
Hej dziewczynki!

Gdzie jesteście?? Ja nie odzywałam się, bo każdego wolnego dnia jestem u mamy, ale już do niej do domu. Pomalutku dochodzi do siebie ;) Dziękuję za ciepłe słowa ;)

Upał jest niemożliwy ;/ Padam i nie mam siły nic zrobić. w domu można paść;/
Ostatnio nasz piesek chorował i obowiązkowe były wizyty u weterynarza. Poszło 200zł ;/ ale juz jest lepiej. Czeka go niestety zabieg usuwania ząbków, bo ma brzydkie, ale to po urlopie.
Wczoraj wyskoczył nam z samochodu w centrum zabrza i nie mogliśmy go znaleźć, ale pani wzięła go do sklepu i akurat zauważyła faceta, który chciał powiesić ogłoszenie o znalezionym psie. Okazało się, ze tułał się między tramwajami ;( bidul mój. ;( mówię Wam, ze przeżyliśmy swoje... ale najważniejsze, ze jest ;) cały i zdrowy ;)

życzę ochłodzenia ;)
 
Hej:-)
Rodako, super, że mama już lepiej się czuje!!!A przygoda z psem - współczuję..dobrze, że sie znalazł..
Eve, a jak Ty w te upały? mam nadzieję, że pamiętasz o przyszłym poniedziałku?:-p:-)

A u nas..w sobotę byliśmy na chrzcinach mojego bratanka...wszystko ładnie pięknie, ale po powrocie do domu rozchorowała się Mart. Byłam z nią na pogotowiu (na Majnusza) i okazało się, że ma zapalenie krtani - masakra!!!
Mam już dość tych upałów!!!:zawstydzona/y::-:)-(
 
Hej dziewczyny! Przepraszam za mój brak aktywności, ale te upały są niemożliwe! Teraz strasznie szybko się męczę więc jak tylko mam okazję to leżę z nogami do góry, bo strasznie mi puchną. Może macie jakieś rady na to?
Maxwell współczuję córci. Ucałowania od ecioci ;* o poniedziałku oczywiście pamiętam - odpisałam na @ :-D
Rodako fajnie, że z mamą juz lepiej. No a piesek Wam dał popalić :)

miłego dzionka!
 
hej, ja tu nowa. w Zabrzu mieszkam od tygodnia, na Śląsku dwa lata :)
mam małego, 6-tygodniowego synka Amona.

zabrze-kopernik - może któraś z okolic :)
 
Hej dziewczyny..
Martula juz zdrowa i dziś już była znów w żłobku:-) A ja zaliczyłam zakupki w 5 10 15 z Marysią, kupiłam jej dwa dresiki, trampki i koszulki korzystając z wyprzedaży:-) w końcu przedszkole tuż tuż:-)
Rodako, co u Ciebie???????Jak Lauretta? No i jak mam sie czuje?
Eve - ciekawa jestem Twojego pomysłu na moje włosy:-p
Yzoja - witaj i rozgość się wśród nas;-) Ja mieszkam niedaleko, bo na Os.Kotarbińskiego..napisz coś więcej o sobie..:-)
Miłego dnia
 
reklama
hm. to mam 21 lat, prawie - skończę w grudniu. jestem webdesignerem, więc pracuję siedząc z maluchem w domu. studiowałam Biofizykę, ale po roku przerwałam, bo nie chciałam w ciąży pracować przy chemikaliach w laboratorium.
z tatusiem maluszka znamy się w sumie krótko, no ponad rok zaledwie, ale co zaskakujące dziecko było przez nas mocno chciane i przed ciążą planowaliśmy wspólne życie.
i to chyba tyle :D
kocham muzykę, w szczególności zespół Innerpartysystem, który miałam okazję poznać w zeszłym roku osobiście.
a synuś ma imię Amon po muzyku Amonie Tobinie :D
 
Do góry