reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

Hej hej..
Ja teraz kiepsko z czasem po powrocie do pracy..:zawstydzona/y:
Dzisiaj niestety Marta się ochorowała - drugie starcie z zapaleniem kratni, więc mam chorobowe nania do piatku..mieliśmy jutro jechać na 5 dni do Grywaldu , koło Szczawnicy, ale na razie się zastanawiamy - może w czwartek pojedziemy, ale jeszcze się zastanawiamy ciężko..
Eve, a co u Ciebie i Maleństwa??Mam nadzieję, że już wszystko oki??
Rodako, a co u Ciebie i Laurki? Super, że urlop nad Soliną udany...uwielbiam tamte okolice..
 
reklama
Hej ;) w reszcie jesteś ;) Już się martwiłam, ze zostałam sama. A gdzie w ogóle reszta dziewczyn. Halo, mamusie!!?? Czekamy na Was!

Maxwell zdrówka dla małej!! U nas ok, zwiększyłam etat i mam przez to więcej dyżurów. Dzisiaj idę na nockę, okropnie mi się nie chce ;/ ale dam radę ;) Laurunia zdrowa na chwilę obecną, ale miała szczepienie jakieś 2 tyg temu i teraz zobaczyłam czerwone zgrubienie w tym miejscu ;/

Poza tym sprzątam sobie w domku ;) Codziennie coś ;) I jest tak ładnie ;D

Uciekam na kawkę ;) M zrobił. Ma wolne, bo dzisiaj chyba wszyscy mają wolne, oprócz mnie rzecz jasna ;/
 
Hej dziewczyny!
Przepraszam za moją nieobecność, ale troszkę się u mnie działo :)

Z maleństwem już na szczęście wszystko oki! Byliśmy w międzyczasie u mojej mamy na urlopie, całe 2 tygodnie! Wybyczyłam się za wszystkie czasy :-)

Rodako dziękuję Ci bardzo za info o laboratorium.Jutro akurat muszę iść na badania, bo w poniedziałek mam wizytę. Zadzwoniłabym żeby przyszła, ale nie mam nr :( Poza tym ona przyjdzie i normalnie jej mam mocz dać w tym pojemniczku czy jak? Trochę tak głupio :rofl2:

Maxwell dużo zdrówka dla małej! Jak w pracy? Już się ogarnęłaś ze wszystkim? I mów jak wasze mieszkanko?

A ja się jeszcze tak skromnie pochwalę, że wczoraj po raz pierwszy poczułam prawdziwego kopniaka od naszego maleństwa, a później M przyłożył rękę do brzucha (tam gdzie czuję maleństwo) i też poczuł kopa :) Piękne uczucie, a mina męża - bezcenna :)
 
witam ;)

Wróciłam z nocki i padam na twarz. Całonocna akcja z jedną pacjentką. Wykończę się ;/ Kładę się dopiero z Laurą koło 13-14.

eve Źle napisałam, morfologia kosztuje 17zł., nr tel piszę na priva. Tak, dasz normalnie mocz w pojemniczku kupionym w aptece. Nie musi być sterylny. Mocz musi być poranny, środkowy strumień ;)
 
Hej dziewczyny..
Coś jakoś cięzko idzie nam ten wątek..
Byliśmy jednak w tych górach, z tym, że jechaliśmy w czwartek. Jedynym plusem wyprawy było to, że się nagadaliśmy z naszymi przyjaciółmi, ale ogólnie wypad nie był za fajny bo niby Martusia była już dużo lepsza, ato Marysia się przeziębiła i cały czas była na "nie", marudziła i urządzała histerie..więc raczej następnym razem, jak któraś będzie chora, to jednak się nie zdecydujemy..
Rodako, współczuję cięzkiej nocki..pacjentka "pępek świata"? A jak Lauretta?
Eve, super, że wszystko u Ciebie i dzidzi oki!! Gratuluję pierwszego kopniaczka..a wiecie już, jakiej płci będzie maluszek? Czy nie chcecie wiedzieć?
U nas z mieszkaniem wygląda tak..nasze sprzedane, ale mamy czas na opuszczenie do 30-go października. Nowe kupione, ale oni mają czas do 15 października na opuszczenie, więc potem będziemy mieć dwa tygodnie na odświeżenie mieszkania, poskładanie nowych mebli i przekludzkę:-) W pracy też super..ogarnęłam się w dwa tygodnie (nawet szybciej) i już normalnie robię normę:-) Moja kierowniczka mnie zaskoczyła, bo już za te kilka dni przyznała mi premię, a w sumie nie musiała..
 
maxwell super macie z tym mieszkankiem ;) aż zazdroszczę ;D sama przyjemność ;) Zdrówka dla córci!! Marudka biedna ;/ Lauretta ok, dziękuję Łobuzuje jak to ona ;P ale jest przy tym ogromnie kochana ;D

eve kopniaki są cudowne, prawda ;) Jak najwięcej ich życzę ;) I dodzwoniłaś się?
 
Hej hej :) Coś mi w weekend szwankował BB i nie mogłam się zalogować.

Rodako dziękuję za nr tel. i odpowiadam... tak, dodzwoniłam się :) a kopniaczki rzeczywiście przecudowane!
Jak Laurka się miewa?

Maxwell
niestety jeszcze nie znamy płci :( dzisiaj mamy wizytę więc może coś się dowiemy! Przynajmniej jest taka szansa. A z tym mieszkaniem to w 2 tygodnie będziecie mieć niezłą gonitwę! Trzymam kciuki. Jak dziewczynki? Lepiej już coś? Fajnie, że w pracy się już zaaklimatyzowałaś! Mówiłam, że szybko pójdzie, bo Ty zdolna bestyja jesteś :)
 
hej babeczki ;)

Jak u Was?

eve jak po wizycie? Robiłaś wyniki w naszym laborku??

maxwell co słychać??

U nas ok. Ja pracuję, a mąż na urlopie tydzień ;) Jest fajnie. Wrzesień to u nas nawał świętowania. Urodziny dzisiaj ma mój tata, jutro mamy z mężem 3 rocznicę ślubu, a w kolejny wtorek mój brat ma urodziny ;) hehe fajnie jest. Dzisiaj zeszłam z nocki i sio na urodzinki ;) fajnie było ;) W Niedzielę byliśmy w Częstochowie, piękne miejsce, podziękowaliśmy Matce Bożej za to, ze jest nam dobrze i poprosiliśmy o co nieco ;P Jutro jedziemy do zoo w Chorzowie ;) uwielbiam zoo ;) a potem imprezujemy z mężusiem ;)

buziaki!
 
kkasia79 hej, witamy ;) Niestety nie jestem w stanie pomóc, moja córcia siedzi ze mną w domku i nie wysyłamy jej na razie do żłobka.
Gdzie konkretnie mieszkasz?
 
reklama
kkasai79 no rzeczywiście w naszych klubach malucha są kosmiczne ceny.Wchodzi w grę niestety tylko państwowy żłobek ;/ Mam nadzieję, ze coś znajdziesz ;)

Cisza tu ogromna. Dziewczyny odezwijcie się!!!
 
Do góry