reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabrze :)) Mamuski Odezwijcie Sie!

reklama
hej dziewczyny!
sorry,że tak rzadko sie odzywam ale nie dosć ze komp mi szwankuje, to tylko gdy go wlącze to mały mi siedzi na kolanach i klika....
poza tym ok, my mamy juz 14 zębów, mały coraz fajniej mówi, tylko straszny nerwus z niego, no i przez te glupie zeby budzi sie w nocy, a ja za to spac po nocach nie potrafię, i jak przysne to zaraz mały mnie budzi, ogolnie nie jest łatwo, mały to straszny zazdrosnik dlatego bardzo boję się lutego i porodu, ja ogolnie czuję sie dobrze, ale powoli skraca mi się szyjka macicy wiec muszę się oszczedzac chodz niewiem jak przy malym dziecku.
Co jeszcze hmm.. co do chorob, no u Ciebie Patrycja to jeszcze dochodzi przedszkole, u nas nie jest odpukac tak żle chodz w tamtym roku bylo strasznie bo maly non stop chorował i od tamtego roku jest non stop wlasnie na tranie, przy tym nie podaje się witD warto o tym pamietac, mysmy najpierw brali preventic junior bo mały nie miał skonczonego roku aa dla takich maluchów najlepszy jest olej z rekina aa muller który bierzemy juz ponad pol roku jest z dorsza, ale jest bardzo dobry mały bierze go bez problemu, a z preventickiem nie bylo tak dobrze, takze ja rowniez go polecam, ja kupuje go w aptece jak sa promocje za 22zł i jedna butla straczy mi na dobre 3miesiace.
w ogole dzis idziemy załatwic ślub koscielny, chcemy wziasc taki cichy nawet w tygodniu, mam nadzieje ze ksiadz nie bedzie robil problemów, najpierw chcielismy wziasc taki cichy zebysmy byli tylko my i swiadkowie, ale jednak zaprosimy najblizszą rodzine juz zeby nie bylo, potem zaprosimy do restauracji na obiado-kolacje i wsio. Mamy nadzieje ze sie uda.
Co do spotkania ja oczywiscie jestem chetna, :)) piszczcie kiedy chcecie itd:)
 
Hej dziewczyny, a tu u nas tradycyjnie cisza..
My po urodzinowym weekendzie - w czwartek Marysia skończyła roczek, a dziś mieliśmy imprezkę - pochwalę się kilkoma fotkami:-):-)
 

Załączniki

  • _DSC0358.jpg
    _DSC0358.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 60
  • _DSC0530.jpg
    _DSC0530.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 52
  • _DSC0367.jpg
    _DSC0367.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 54
  • _DSC0439.jpg
    _DSC0439.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 54
  • _DSC0425.jpg
    _DSC0425.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 55
  • _DSC0374.jpg
    _DSC0374.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 54
  • _DSC0555.jpg
    _DSC0555.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 55
Olciu- śliczne fotki mała zadowlona widać no ten czas zapiernicza. za 3 mies i my bedziemy roczek swietować :) heh
Adda- a ty jak sie czujesz poza zmeczeniem..? dobrze? dzidzia ile juz ma? na kiedy termin?? :D ze ślubem super życze wsztystkiego naj kochana oby wypaliło! :)
Pati-no po wyplacie musze poszukac w aptece u nas mollers to niemiecka firma wiec powinien byc i chyba tanszy niz w pl.
 
Hej...
Olu fotki superr... no leci ten czas niedługo Kuba i Marcel beda kończyc rok :):):)
Sabinko tez tak sądze że bedzie tańszy....
Pieknie nas zasypało.. a mnie rozłożyło... no tak jak dzieci zdrowe i można z nimi wyjść to teraz ja chora :/// Ale i tak wyjde.. tylko musze sie uporac z gorączką...
Ja wczoraj rozmawiałam z Adaa... ma teraz sporo na głowie.. termin ma na 5 lutego czy jakos tak no w każdym bądx razie to 31 tydzień ciąży czuje sie dobrze 18 grudnia biora ślub.... :):):):) auto im babka skasowała :(:( ale na ślub pożyczą od kumpla... :(:( no i chyba tyle... umówiłysmy sie że jak tylko wyzdrowieje to wpadne do niej na kawe... :):)
 
Hej Kobietki gdzie sie podziewacie????
Jak tam przygotowania do świąt??
Mam dla was wiadomość od Addyyy :):)
Ogólnie czuje sie dobrze. Powinna leżeć w szpitalu bo skraca sie jej szyjka i twardnieje jej brzuch no ale w sobote bierze ślub. Jest na tabletkach rozkurczowych... jeszcze biedna grype ma :(:( sukienke wczoraj dopiero kupiła :):) ja to mam tylko nadzieje że w trakcie slubu bądź wesela nic sie nie stanie.... tyle emocji w jej stanie.... :(:(
 
hej pati- ojojoj bidulka oby wyzdrowiała przeziębienie wciązy to nic dobrego.. no oby jej nic ślubu nie zakłóciło :)
U nas wszystko gra w sobote chyba bede w Polsce jak sie pogoda nie pogorszy pozatym leci jakos maly zdrowy bogu dZieki ;]
 
reklama
Do góry