reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

reklama
Buahahahha :-D :-D :-D :-D Ja to mam mistrza na tym wątku....:-D :-D

Wylazły czwórki na górze ale za to ruszył nam dół....mając jedynie jedyneczki dolne wychodzą nam trójki albo czwórki...jeszcze nie bardzo wiem bo taka szpara, że cięzko mi policzyć :-) Ale ładnie ida i dosyć lekko bo już białe widać...Nawet nie wiem kiedy to ruszyło...Ale przebijanie pewnie znowu będzie cudne :-)
 
a u nas są wszystkie jedynki i dwojki, wyszły juz górne czwórki a teraz ida dolne czwórki- praktycznie już czubeczki/wierzchołki wylazły...czyli będziemy mieć 12 ząbków za chwile...
 
U nas też z zabkami sie ruszyło dolne dwojki juz całe wyszły, teraz ida górne czwórki i jedna dolna. Teraz wiem skad to marudzenie:tak::tak::tak: ale bobodent pomaga hurra:-D:-D:-D
 
Majce ostatnio przebiła się druga dwójka na dole, sprawdzałam, czy już ją czuć pod palcem i zupełnie przypadkiem machnęło mi się dalej, bo kręciła główką... gdyby nie to, to nawet nie wiedziałabym, że moje dziecko ma już czwórkę:-D
 
Cześć!!!
A ja zaczynam się martwić bo Wicia nadal nie ma ani jednego ząbka!!:-(
Zastanawiam się czy nie przejść się do lekarza jak patrzę ile Wasze dzieciaczki zębów mają!!
 
Cześć
Ja również zaczynam się powoli martwić, bo moja córka ma 14 miesięcy i żadnego ząbka. Lekarz powiedział, że w końcu wyjdą, ale może to być wówczas bolesne gdyż będą wychodzić naraz. Może ktoś miał podobny przypadek więc proszę o uwagi. Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
reklama
tak w skrócie po nieobecności-Niuni ni stąd ni zowąd wyszły dwie górne dwójki na raz (bez płaczu i marudzenia) a wczoraj zauważyłam lewą dolną dwójeczkę:tak:
 
Do góry