reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

reklama
hahaha no to Twój Synek ma ładne szparki między zębami :-D :-D a gdzie trójki???Na później sobie zostawił :-)
Fajnie masz...gratuluje :-)
 
Wygląda śmiesznie:tak:, myślę że teraz dwójki powinny wyjść a potem trójki- ale wszystko wyjdzie w praniu!!!Jak czytałam Twoje posty to aż mnie ciarki przechodziły!:szok::szok::szok:Moja mysza prawie bezobjawowo te czwórki przeszła - oprócz ślinotoku i zwiększonej ilości cycania. Tylko przy pierwszej czwórce, ale to pewnie wszystkie cztery zaczęły mu schodzić miał gorączkę jeden dzień:wściekła/y:. Naszym synom podobnie zęby wychodzą! Mnie teściowa powiedziała że Dominik za wcześnie ma czwórki, że niby grubo po roku mają wychodzić - ale widzę że nie tylko mój syn ma czwórki:-p:-p:-pWięc chyba coś panikuje i przesadza (co dość często jeje się zdarza:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::eek:).
 
Tzn z tego co było już tutaj pisane to czwórki i trójki powinny sie pojawić pomiędzy 18 i 22 miesiącem....jesli dobrze pamiętam...Ale Piotrkowi w ogole zęby poszły bardzo szybko i kompletnie nie tak jak powinny....więc nie ma reguły...Bartuś od Celinki też ząbkuje na opak :-)
 
Nadal mamy dwie jedynki dolne, tylko li i wyłącznie... moi rodzice oczywiście mi przebąkują, że mam iść do lekarza, bo pewnie jest coś "nie tak":dry: ale kurde przecież w jaki sposób można przyspieszyć wyjście zębów....:wściekła/y:
 
melody spokojnie my też tylko 2 dolne jedynki mamy. Przecież niektórym dzieciom dopiero po roczku ząbek pierwszy wychodzi.
 
Melody - córeczka mojej siostry długo nie miała ząbków, a później ruszyły churtowo ;-) Daga ma rację - spokojnie i na Olkę przyjdzie czas :tak:
 
reklama
Dla dzieci które już bardzo długo nie mają ząbków są specjalne tabletki...ale to już w wyjątkowych sytuacjach ( np znajomej córki - bliźniaczki nie miały do 2 roku )...A tak pozostaje czekanie :-)

My mamy obie czwórki....druga wyszła w nocy z 23 na 24....młody zaczał lepiej sypiać chociaż idealnie nie jest bo teraz pewnie trójki pójda...no i coś sie na dole zaczeło dziać....
 
Do góry