reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
Głuszek - u mnie jest odwrotnie. Całe mamy górne jedynki a dolne są średnie. Może inaczej jedna jest średnia a druga maciupeńka:-) .
 
U nas dalej tylko 2 dolne jedynki:-( ,ale myślę że i górne wyjdą nic jeszcze nie widać ,ale bardzo mały się ślini i trze o dziąsła wszystkim co ma pod ręką są bardzo nabrzmiałe.Które z dzieciaczków ma tylko 2 ząbki czy sa jeszcze takie???????????????????????
 
Emiete nasz Zośka ma tylko dwie dolne jedynki i to już od dobrego półtorej miesiąca . Widać coprawda dolną dwujke i górną jedynke ale jak narazie to już 3 tygodnie się świecą pod dziąsełkami a wychodzić nie chcą
 
Emiete, moja Martusia ma jeden ząbek, który jej wyrósł dopiero 9 dni temu, a mamy jeszcze Szkrabusia, który na pierwszy ząbek czeka, i bardzo mu kibicujemy!!!!
 
O, właśnie Szkrabuś się ujawnił :-) :-) :-) a jego mamusia wcale tu nie zagląda ;-) :-) ;-) hihihi :-) tak jak ja nie zaglądałam :-) :-)
 
:):):)
a U NAS CIĘŻKI OKRES- ZNÓW ŚLINA PO PAS, DZIĄSŁA POPUCHNIĘTE, DWÓJKI DOLNE KTÓRE NIBY JUŻ MIAŁY WYJŚĆ CAŁY CZAS NA WYLOCIE (JUŻ NAWET KRWIAK NA JEDNYM DZIĄŚLE BYŁ ALE NIC Z NIEGO NIE WYNIKŁO) I CZWÓRKI TEZ STRASZNIE SPUCHNIĘTE...ŁAPKI CAŁY CZAS W BUZI PRZEZ CO NA BRUDCE ZNÓW KROSTECZKI :(
 
reklama
A u nas wylazla w koncu druga dolna dwojka i Julek jest dumnym posiadaczem 8 zebow:-) I musze dodac, ze u nas to te zeby wylaza jakos bezobjawowo albo ja jakas malo spostrzegawcza jestem pod tym wzgledem i objawy mi umykaja:confused: :-D
 
Do góry