reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Sumko, jakie śliczne zdjęcie i piękne zębolki!

A nas znowu zalewają potoki śliny, Wojciaszek znów marudny, a dziąsełka dolne w miejscu przyszłych trójek czerwone. Wniosek jeden: coś tam się wykluje.
 
reklama
Mamoot ty wytłumacz swojemu niuniowi że trzonowe idą dopiero w drugim roku a na razie ma pozostać przy 10 :-D
 
Spoko, spoko, na razie ma "tylko" 8. No to dwa jeszcze spokojnie.
A tak serio, ja na prawdę jestem pod wrażeniem jego krokodylowej paszczy.
 
Mamoot, Wy moze nie przesadzajcie z Wojciaszkiem, co? Wpedzacie nas w kompleksy :eek: Bo my, mimo wszystko, nadal bezzebne oseski :-D :-D :-D

A serio - rozpedzil Ci sie ten Mlody Czlowiek, nie powiem :-D
 
Widze że Wojtki przodują!!!! Gratulacje :-) a u nas cisza chociaz patrząc na jego zachowanie( czyli marudzenie) powinniśmy mieć już kilka
 
a u nas stukaja zębole:) dwa na dole:)) juz widać szczyty, teraz juz wiem skąd ta goraczka i te marudzenie przez ostatnie 3 miesiace hahahahaaaaaa:-) :-) :-)
 
jej ile Wasze pociechy maja zabkow..:-):-):-):-)
U nas na razie jeden sie wyklul tak jak pisalam wczesniej a Mati jest taki marudny......biedactwo..spac nie moze w ciagu dnia...i ja jestem wykonczona, dlatego malo zagladam na forum.....
 
reklama
No to gratulacje dla Oleńki - ell, aż 3 miesiące???? Współczuję...
Wyrazy współczucia też dla Ani - trzymajcie się z Mateuszkiem dzielnie. Oby było lepiej...
My niestety ciągle bez ząbków...
 
Do góry