reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Gratulacje dla zębaczy :) Sumka to stworzymy klub czterozębnych ;) chyba tylko dwuosobowy?? Karol za to dziś rano odkrył jak fajnie jest stukać dolnymi o górne i zawzięcie to ćwiczy, obudziło mnie delikatne stuk stuk...mam nadzieje że zgrzytać nie zacznie :)
 
reklama
Gratulacje dla zebaczy!!!
U nas w koncu pierszy zabk...Mama zobaczyla w zeszly piatek - prawa dolna jedynka
i zanosi sie na wiecej, bo Mati strasznie marudny i raczki w kolko w buzi..
 
Gratulacje Mateuszku, dawno o Tobie nie było żadnych wieści:-)
Dziewczyny, czy to możliwe, że jako pierwsza wyjdzie dolna dwójka???? Dzisiaj udało mi się zajrzeć Marcinkowi do buźki i wydaje mi się, że dziąsełko jest napuchnięte właśnie w miejscu dolnej lewej dwójki....:confused:
 
mama Marcinka jak najbardziej mozliwe :-)
Mateuszku gratulacje. Dawno was nie było
 
No to mamy czwarty zębal. Pojawił się po wieczornej drzemce. Mówiłam że rosną jak grzyby po deszczu :-) . Baśka klub 4 założony :-)
 
Gratulacje od Wojciaszka i Mamoota, to nielada gratka;-) :laugh2: Dzięki!

:-):-)Dziadkowie mówią na Wojtka per: KROKODYL:-D

Gratulacje dla zębaczy :) Sumka to stworzymy klub czterozębnych ;) chyba tylko dwuosobowy?? Karol za to dziś rano odkrył jak fajnie jest stukać dolnymi o górne i zawzięcie to ćwiczy, obudziło mnie delikatne stuk stuk...mam nadzieje że zgrzytać nie zacznie :)

Znamy to, znamy. Choć u nas raczej przeraźliwe zgrzytanie....

Gratulacje dla nowych zębaczy i tych poczwórnych i tych pojedynczych.

Mamo Marcinka,
u Wojciaszka na osiem zębów, tylko dwa wychodziły "podręcznikowo". Pozostałe sześć w kolejności bardzo dowolnej. Więc wszystko jest możliwe.
 
reklama
W takim razie spokojnie dalej czekamy... może na dwójkę, może na jedynkę, a może na kilka na raz, bo marudzenie przybiera na sile:baffled: :-D :-D :-D
 
Do góry