reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

Kubiszonkowi gratulujemy :-) :-) :-)
A nasz Kubuś dalej w klubie bezzębnych:-D
 
reklama
Gratulujemy nowych ząbków :-)

My chyba do klubu zębaczy niedługo zawitamy :-) Martusia ostatnio nie może spać, jest marudna, ale dziąsełka wyglądały jak zwykle, bez zmian, smarowanie żelem nie pomagało więc nie wiedziałam zupełnie o co chodzi. Dziś po południu, jak to zwykle ostatnio obudziła się z okropnym płaczem po 40 min drzemce, i myślę sobie- może to jednak ząbki? Zaczęłam smarować dziąsełko żelem, i poczułam zębalka! Do buzi za nic w świecie nie da zajrzeć, gotowa mi oczy wydrapać :tak: więc nie wiem czy się już przebił, ale chyba jeszcze nie, spróbujemy jutro czy łyżeczka stuka. No i przy okazji wyszło, co mnie wprowadziło w błąd. Mamy żel do dziąsełek calgel, i jak jej dziś smarowałam i wyczułam ten ząbek, to w ogóle nie pomogło. Poszłam do apteki po viburcol, i spytałam o inny żel, to pani poleciła mi dentinox. I jak później znów zaczęła tak okropnie płakać, i posmarowałam dentinoxem, to zaraz zaczęła się uspokajać. Po prostu ten calgel na nią chyba nie działa, i zmylał mnie, bo jak smarowałam i nie pomagał, to myślałam, że to nie o ząbki chodzi.
 
Witamy jednozebna Martusie w klubie gryzoni...:-) :-) :-) :-)

Mamoot ja jestem pod wielkim wrazeniem zabkow Wojtusia...Az nie moglam uwierzyc...Patrzylam i patrzylam i napatrzec sie nie moglam...teraz tez se looknelam:-D
 
Pati, ja do tej pory nie wierzę. :-D
A do tego pani doktor powiedziała, że dziąsła dolne rozpulchnione.:baffled: No chyba nie będą wychodzić następne. :szok:Ja myślałam, że teraz będzie przerwa. A facet znów się ślinić zaczął. Ale na razie nie widzę, żeby coś dalej miało wychodzić. Szok normalnie!
 
Zawsze mi sie wydawalo, ze Noemi jest starsza od reszty Maluchow ze wzgledu na Jej rozbrykanie... ale dzisiaj dochodze do wniosku, ze Wojciaszek musi byc jeszcze starszy :-D :-D :-D
Mamoot, to jest po prostu niemozliwe, zeby Twoj Synek byl 10 dni mlodszy od naszego i mial 8 zebow wiecej, niz nasz :szok: :-D :-D :-D
 
reklama
Do góry