reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

reklama
Mateuszek ma 4 zabki ale gryzie wszystko. Właśnie pogryzł świeczkę co zakończyło się małym zwracaniem:szok::eek: A jak jest niezadowolony to gryzie mnie. Wogóle wczoraj w bawialni podszedł do dziecka gdzieś mniej więcej w jego wieku i chciał go w głowę ugryźc na szczęście uratowałam tamto dziecko przed jego zębiskami:baffled::tak:Chyba idzie mu jakaświększa partia teraz- bo i 2 i 3 i ciekawe ile to potrwa
 
Gratulujemy wszystkim 4-, 8-, 10- i 12-zebowcom :-D i wszystkim innym oczywiscie tez :-D

....a my czekamy na ciezkie noce, dzisiaj nam pani doktor zapowiedziala, ze zabki w natarciu i w ciagu najblizszego tygodnia-dwoch powinny sie przebic..............
Zeby, gdzie jestescie!?!?....... :-D:-D:-D
 
kryja sie dobrez heatherku a pozniej zrobia niezly nalot i zaczna wychodzic jeden po drugim....

tez gratulacje dla naszych dzielnych zebaczy:-):-):-)
 
Hetherek - pierwszy w prezencie na roczek :)
A ja tu dementuję - bo my mamy 11 a nie 12 :) no i 2 z nich to takie jeszcze ledwo widoczne w opuchniętym dziąśle...
 
u nas nadal 4 ale ida następne bo marudne to moje dziecię starasznie
Gratulacje dla innych zębaczy i dla oczekujących zebaczy :-)
 
reklama
No i u nas górna dwójeczka się pokazała czyli jest 5 ząbek:-) A co najbardziej cieszy to to że Mati oprócz ślinienia nie miał innych objawów:happy: Nie było płaczu, gorączki, przeziębienia.... Super:confused: Oby tak dalej:tak:I tego samego innym zębaczom życzymy:tak:
 
Do góry