reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

reklama
Trudna, to mało powiedziane... Nie wiedziałam, że mam w sobie takie rezerwy siły, pokłady cierpliwości i nie wpadam w panikę co godzinę :-p:-p:-p
 
Na pewno będę częściej tu zaglądała.

U mojej Majki wychodzi już drugi ząbek, pierwszy jest już bardzo widoczny. Jak się uda to zrobię zdjęcie. Choć niezbyt chętnie pozwala mi ,,grzebać'' jej w buzi. Nawet jak chcę posmarować jej dziąsełka. Biedna męczy się przez to ząbkowanie.Niestety nie tak jak ja kiedy byłam mała, mama nawet nie wiedziała kidy mi ząbki wyszły. Majka ma chyba wszystkie możliwe objawy. Szkoda, że maluchy się nie rodzą z ząbkami już :)
 
Powiem Ci ze dosc wczesnie zaczela bo pierwsze zabki juz miala jak byla w trzecim miesiacu zycia... ale nie ma co sie cieszyc bo podobno im pozniej dziecko dostaje zabki tym lepiej bo sa lepiej zmineralizowane :-(
 
dziś zajrzałam do buziaka Oliwci i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu pojawia się ząbek....jest go narazie troszku widać ale za to czuć dobrze jak zagryzie...:0 ile czasu tak mniej więcej wykluwa się całość??:)
 
reklama
Gabrych na dniach dostanie oba całe zęby górne :) tak jak zapowiedziałam koniec z cycowaniem... wątpie że zakończe to całkowice ale postaram się ogramiczyć tylko do karmienia rano na dzień dobry :D
 
Do góry