reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

No właśnie- ja w Łodzi kupowałam w 2 różnych aptekach i nie chcieli recepty. Ale może chodzi o to, że mają jakieś zapasy ze "starszej partii", które w system są wprowadzone jako bez recepty.
 
reklama
w ogóle jakaś porażka z tym Viburcolem; dziwi mnie to, że w jednym miejscu kupisz na receptę w drugim bez, przecież jak się zazwyczaj coś zmienia w przepisach to wycofują lek i wprowadzają na nowych zasadach, a tak cyrk..
no ale nie nasze regulacje.. :nerd:
 
nowy rok witamy z nowym zabkiem górna jedyneczka nam wyszla, a wiec mamy juz cztery zębolki :-)
wiec juz wiem dlaczego wczoraj nam nie chciala jesc i w nocy dojadala
 
dziewczyny jak wy liczycie zeby?
bo tak sie zastanawiam anik. pisala ze małemu wychodza 3, moja kolezanka ktora ma szescio miesiczna córeczke ostatnio mi powiedziala ze Julce wyszedł pierwszy zabek i jest to 3,a po jakis dwoch tygodniach powiedziala mi ze ma rowniez czworke bo jak postuka łyzeczka to słychac :baffled::szok::sorry2: i tak sie zastanawiam po czym ta moja kolezanka wnioskuje ze to jest trojka jak zadnego zabka mała nie ma....hmmmmm.......
a teraz szukajac porad o zabkowaniu napotkalam informacje jak przebiega proces zabkowania i jest napisane ze najpierw wychodza jedynki, pozniej dwojki, pozniej czworki a dopiero nastepnie trojki i w to w 16-18miesiacu zycia.
Wiem ze u kazdego bobasa to przebiega inaczej ale sie wlasciwie zastanawiam czy jest to mozliwe zeby najpierw szły trojki i czworki nie majac jedynek? czasami mam wrazenie ze ona probuje sie ścigac rozwojem z Ola, a jenak 2,5 miesiaca roznicy u takiego bobasa to duzo. Ostatnio jak sie z nia widzialam to ciagle slyszalam julka to , julka tamto a dostała tyle prezentow ze sie w bagaznik samochodu nie miesciły itp zobaczyla u nas chodzik i wlozyla mała do niego i stwierdzila ze tez musza rozlozyc jak tak ładnie w nim chodzi

 
reklama

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
13
Wyświetleń
518
MamaNieznośnicy
M
Do góry