reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

Gabrych na dniach dostanie oba całe zęby górne :)
już po Gwiazdce a on całe dwa zęby dostanie:-D:-D:-D
u nas nic.
płacz przy jedzeniu z cyca (chociaż nie zawsze), wtedy jak się drze widać, że dziąsełka lekko w środku zaczerwienione, marudzenia też cd. ale żadnych kwadratów, prostokątów, kółek, rozpulchnień:growl:
może po prostu dziecko mam marudne i tyle.

a ja nie wiem czy przestanę karmić cycem jak mu wyjdą zęby,
pewnie jak mnie ukąsi i sutek odpadnie to tak.
aczkolwiek jak będzie mnie namiętnie podgryzać to nie wiem co zrobię:baffled:
 
reklama
synek mojej kolezanki ma rok i 4msc, prawie wszystkie zeby a ona dalej karmi (4 razy na dobe, poza tym chlopak wsuwa normalne posilki) - ugryzl ja moze ze 4 razy w sumie, jak ona twierdzi - "z rozpedu", wiec tak to sie da przezyc, zwazywszy, ze moj juz mnie czesciej podgryzl :-pAle gornych zebiszczy to sie jednak boje. Pocieszam sie, ze w Mongolii kobiety karmia srednio 4 lata i jakos nie biegaja bez piersi, wiec moze sie jednak da ;-)
 
mój Michał tez mnie nie gryzł wcale a też karmiłam ponad rok, wec zębów miał duzo. Za to Kuba potrafił tak udziabać dla zabawy mimo, że zębów cale nie miał, że łzy mi w oczach stawały i darlam się w niebo głosy.
 
łeee to może nie będzie tak źle.
jak mi odgryzie sutka dam znać, prędzej jednak muszę pojawić się jakiekolwiek kłole.

kilolek- ja już też doświadczyłam ściskania dziąsłami tak że mi oczy na wierzch wychodziły, ale to zdarzyło się kilka razy i praktycznie w jednym dniu, więc chyba mnie testował
 
Chciałam kupić vibrucol w aptece, ale pani mi powiedziała, że jest na receptę, możecie polecić coś co DZIAŁA.
Dotychczas stosowałam dentonox, ale nie widzę żadnego działania.
 
annte my używamy bobodent - z czystym sumieniem polecam, u nas działa. Camilia też działała, ale na dłuższą metę jest za droga. A Viburcol kupowałam bez recepty... Więc zdziwiona jestem...
 
no mi pediatra mowila, ze jest na recepte ale bez znaczena, bo i tak moim zdaniem jest do d...
My mamy w domu bobodent. Zuźce nie pomaga ale nie kupuję nic innego, bo jak mi 8 rosła i posmarowalam to pół geby mi zdrętwiało, choc fakt, ze nie na dlugo, wiec dosżłam do wniosku, ze skoro jej nie pomaga to widac cos innego ja męczy.

anik jak podajesz camilię? Mam, bo Kubie podawąłam jak mu się zabki wyrżnąć nie chciały (wyrosły takie wielkie łopaty a dziąsło nie chciało pęknąć, wyglądąlo koszmarnie, bo jeszcze zsiniało) ale nie pamiętam jak to podawałam.
 
kilolku ja Camilię dawałam Krzysiowi tylko na noc, całą tą plastikową buteleczkę wpuszczałam do buzi.

annte - :szok: no nie... to ja jeszcze Viburcol bez recepty dostałam...eh, widać faktycznie coś się zmieniło :-(
 
reklama
Pytałam siostry ktora jest farmaceutka o viburcol i mowi ze preparat powinien byc sprzedany na recepte, ale niektóre apteki nie wołaja o nia, wiec to zalezy od apteki i jej szefostwa. U niej w aptece akurat nie jest do kupienia bez recepty.
 

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
13
Wyświetleń
518
MamaNieznośnicy
M
Do góry