reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki, ząbki.. idą ząbki!!

yyy.. a ja sobie tak myślę czy my właściwie to nie skaczemy.. u nas zawsze skok jest 2 tygodnie później (z obserwacji) a na 23-26 tydzień przypada właśnie armagedon.
bo jak nie zęby to co..
ja mu tu dziąsełka smaruję a jemu twarda ręka by się przydała:ninja2:

gratuluje ząbków, oby były ładne, zdrowe, bielutkie, równe i delikatne przy kąsaniu rodziców:-D
 
reklama
A u nas zamiast następnych zębów górnych jedynek idą kły tylko wyjść nie chcą , dziwne to trochę ale u mojej koleżanki synka tez kły poszły zaraz po jedynkach dolnych
 
annte i pozostale nowozebolkowe - gratuluje zabeczkow :tak:

A ja tym bezzebnym macajacym powiem tak: cieszcie sie macankami, poki mozecie. Jak wyjdzie pierwszy zabek skonczy sie badanie dziaselek :-pDrugiego zabka i kolejnych trzeba wypatrywac - macanie jest niebezpieczne :growl:
 
kugela- tu pewnie masz rację, cieszę się bezzębnymi macankami:-D.. później zaopatrzę się w plaster albo będę podglądać sposobem "patrz patrz łyżeczka z jabłuszkiem"

no i ktoś dołączył do zębiastych czy póki co przestój?
u nas dalej dziąsła i armagedonowe marudzenie, może faktycznie przed końcem świata:growl:
 
Ostatnia edycja:
Hej :D

U nas dziś wyszedł kieł dolny ??? jakoś tak dziwnie daleko od jedynek więc tak mniemam :p

I oświadczam tu i teraz: jak wyjdą górne jedynki to KONIEC Z CYCEM :p nie przeżyje tych ostrych zębów na mych sutkach :p
 
Mysiochomis- gratulacje!
no faktycznie troszkę daleko od jedynek..:-)

mnie wczoraj mr. T tak ścisnął dziąsłami przy karmieniu i jednym cycem i drugim, po 4x na każdy, że myślałam, że wyjdę z siebie.. a zębów nie ma.. ja sobie nie wyobrażam jak mnie sieknie kłem...:baffled:
 
reklama

Podobne tematy

M
Odpowiedzi
13
Wyświetleń
518
MamaNieznośnicy
M
Do góry