reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki ząbki, czas na Was :)

reklama
Andula, na pewno 5? Niesamowite! Może 4?
Kurcze wydaje mi sie ze 5 bo taka duza przerwa od 2 i ten zab jest wieeelki ale cizko mi dokladnie sprawdzic gdzy za cholere maly nie da sobie buzi otworzyc :tak:ale poczekam na nastepne darcie czyli jakies kilka minut ;-);-)i moze uda mi sie dokladniej obejrzec:tak::tak:
 
Aha i wydaje mi sie ze od zebow mial 40 stopni goraczki a nie od bezobjawowego zapalenia ucha:baffled::baffled: ..
 
No to teraz my cos tu namieszamy. Nie będziemy sie szczypać, tylko od razu z trójzębnych wskakujemy do pięciozębnych.:tak::-DDziś zauważone dwa nowe zębiska - górba jedynka i dolna dwójka:tak:

0 zębów:
Lena
Natalka

2 zęby
Blu
Oliwka
Maja
Kuba
Zu
Ika

3 zęby
Wikusia

4 zęby
Gabi
Wercia
Adaś
Julka
Zosia

5 zębów
Zainab
Maciuś
Misia
Olga

6 zębów
Florka
Tosia

7 zębów
Tymeczek haszi
Szymonek Pearl
Antoś
Tymuś

8 zębów
Maks
Karolcia
Szymuś Heksy
Misiek
 
Wow, Olga toś zaszalała!:-)
A i Misiek widzę idzie na całość:tak: - te 5-tki wcale nie są nieprawdopodobne, moja 13-mczna siostrzenica może się już pochwalić jedną szóstką:szok:
 
Surv szóstką???:szok: Czy to możliwe? Przecież to już stały ząb! Niesamowite!
No właśnie wiem....ale siostra upiera się, że to szóstka, bo w stosownym oddaleniu od już wyrosłej 4-ki...ja nie sprawdzę, bo wystarczy, że mnei własne dziecie gryzie:-p Ale fakt faktem, że Laura posiada imponującą ilość 11 zębów, więc może to i stałe już idą?;-)
 
reklama
Surv, sorki, że tak nie dowierzam, ale po prostu nie słyszałam jeszcze o takim "przypadku":-)Faktycznie uzębienie imponujące:tak:
 
Do góry